Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kevin Sonthana

   (1 produktów)

  Rekonstrukcja Milona

  (okładka okładka miękka)

  74,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Kevin Sonthana

  Kevin Sonthana rozpoczął współpracę z doktorem Aaronem Horschigiem i Travisem Neffem w Boost Physical Therapy & Sports Performance w czerwcu 2015 roku. Niedługo wcześniej ukończył Uniwersytet w Buffalo z tytułem doktora fizjoterapii. W 2012 roku miał okazję pracować z największymi i najlepszymi sportowcami na świecie. Kevin został wybrany na stażystę - fizjoterapeutę siłowego i kondycyjnego futbolowej drużyny Buffalo Bills. Chociaż czas spędzony z drużyną był dla niego bardzo cenny, jego największą pasją jest praca z młodymi sportowcami, którzy dążą do osiągnięcia poziomu uniwersyteckiego i zawodowego.

  Chociaż Kevin Sonthana jest młodym fizjoterapeutą, jego dotychczasowe doświadczenie jest imponujące, ponadto jest wyposażony w nieograniczone pokłady entuzjazmu i chęci uczenia się i nauczania. Wraz z doktorem Aaronem Horschigiem ze Squat University jest współautorem dwóch książek "Biblii przysiadów” i "Rekonstrukcji Milona”.

  Jego najpopularniejsza książka "Rekonstrukcja Milona" zachęca do pracy z ciałem, stawiając za wzór zapaśnika ze starożytnej Grecji czyli Milona z Krotonu, który stosował technikę progresywnego przeładowania. Polega ona na sukcesywnym poddawaniu ciała coraz większym obciążeniom, zwiększając bodziec oraz jego intensywność. Każdy rozdział książki jest poświęcony konkretnemu obszarowi ciała: plecom, stawom biodrowym, kolanowym, skokowym.

  Ładowanie...