Xi

Zaawansowane treningi siłowe zawsze obarczone są ryzykiem bolesnych urazów. Każda kontuzja utrudnia lub wręcz uniemożliwia realizację planu treningowego - bywa, że urazy zatrzymują sportowca poza siłownią nawet na kilka tygodni lub miesięcy, co w oczywisty sposób negatywnie odbija się zarówno na formie fizycznej, jak i motywacji. "Rekonstrukcja Milona" to wyjątkowa publikacja, która pomoże Ci przejść proces rehabilitacji!

Autor książki, dr Aaron Horschig, sam niejednokrotnie mierzył się z opisanymi wyżej problemami: przez ponad 10 lat trenował wyczynowo dwubój olimpijski, a jego kariera naznaczona była przez bolesne kontuzje. Na największą próbę wystawił go uraz pleców, doznany w końcowym etapie przygotowań do ważnych zawodów; Horschig ma za sobą też wielomiesięczne leczenie urazu barku i problemy ze stawami kolanowymi.

Po zakończeniu kariery Horschig pozostał przy sporcie - pracował jako trener dwuboistów, trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta, przez cały czas doskonaląc swoje kompetencje i korzystając z bogatego osobistego doświadczenia. W "Rekonstrukcji Milona" podsumowuje zdobytą wiedzę, wspierając sportowców z całego świata w leczeniu bólu i rekonwalescencji po kontuzjach.

Tytułowy Milon z Krotonu był jednym z najwybitniejszych zapaśników starożytnej Grecji we wstępie autor odwołuje się do jego historii, pokazując, czego możemy nauczyć się na błędach mitycznego atlety. W kolejnych rozdziałach Horschig skupia się na poszczególnych obszarach ciała, w których odczuwamy ból: z książki dowiemy się, jak zdiagnozować źródło dolegliwości i jak ułożyć indywidualny plan rehabilitacji, który pomoże nam efektywnie i bezpiecznie powrócić do pełni formy.

Obecnie branża fitness zdominowana jest przez internetowych influencerów, występujących z pozycji autorytetu, lecz często niemających ku temu żadnych podstaw. Wobec zalewu niepotwierdzonych informacji i porad książki takie, jak "Rekonstrukcja Milona", są najbardziej rzetelnym z dostępnych źródeł wiedzy. Aaron Horschig z powodzeniem łączy ogromną wiedzę merytoryczną i profesjonalizm z empatią i zrozumieniem dla pacjentów, nabytymi dzięki własnemu doświadczeniu. Kompetencje dra Horschiga potwierdzone są dyplomem uniwersyteckim i certyfikatami zawodowymi, ale przede wszystkim - opiniami setek zadowolonych pacjentów i czytelników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3153738
Ładowanie...