Xi
 » Kathryn Flegel

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kathryn Flegel

   (1 produktów)

  Wywiad diagnostyczny z dziećmi i młodzieżą

  James Morrison, Kathryn Flegel

  (okładka miękka)

  73,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Kathryn Flegel

  Dr Kathryn Flegel wychowała się w Montanie. Studia licencjackie ukończyła na Uniwersytecie Stanowym w Montanie, a doktoranckie z medycyny na Uniwersytecie Stanu Nevada. Szkoliła się w zakresie chorób wewnętrznych w Szpitalu Dobrego Samarytanina w Portland, gdzie przez 16 lat pracowała jako lekarz pierwszego kontaktu.

  Ze względu na jej zainteresowanie indywidualnym i rodzinnym zdrowiem psychicznym, w 2002 roku ukończyła szkolenie z psychiatrii ogólnej oraz psychiatrii dzieci i młodzieży na Oregon Health Sciences University (OHSU). Ukończyła również dodatkowe, trwające trzy lata szkolenie w Oregon Psychoanalytic Institute.

  Kathryn Flegel praktykowała w Portland Providence Medical Center przez 12 lat i pracowała jako profesor nadzwyczajny w OHSU, gdzie szkoliła stypendystów psychiatrii dziecięcej i rezydentów psychiatrii ogólnej. Nadal sprawuje nadzór nad psychiatrami, pielęgniarkami i innymi pracownikami służby zdrowia, tej konkretnej gałęzi.

  Dr Flegel tłumaczy swoim najmłodszym pacjentom, że praca, którą wykonują razem, polega na prowadzeniu śledztwa w mózgu. Pragnie, aby dzieci i rodziny wspólnie zastanawiały się, dlaczego uczucia lub zachowania są tak trudne. Leczenie obejmuje "terapię rozmową" i leki, jeśli to konieczne. Każde leczenie obejmuje edukację, wsparcie dla rodzin i zaangażowanie przedstawicieli szkoły, gdy jest to konieczne.

  Ładowanie...