Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Katarzyna Kucewicz

 (3 produktów)

Kobiety, które czują za bardzo

Katarzyna Kucewicz

(okładka miękka)

25,59 39,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?

Katarzyna Kucewicz

(okładka miękka)

24,79 39,90 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Pięknie odmienni

Monika Janiszewska, Katarzyna Kucewicz

(okładka miękka)

25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Katarzyna Kucewicz

Katarzyna Kucewicz zajmuje psychologią i psychoterapią. Jest również terapeutką zaburzeń seksualnych. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizując się w psychologii klinicznej oraz psychoterapii. Studiowała także resocjalizację i wspomaganie rodziny na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ponadto odbyła podyplomowe studia z seksuologii klinicznej. To dyplomowana psychoterapeutka, należąca do Polskiej Federacji Psychoterapii.

Katarzyna Kucewicz pisze książki, a także prowadzi zajęcia terapeutyczne. Pomaga głównie osobom walczącym z częstymi zmianami nastroju i wykazującym problemy z relacjami międzyludzkimi. Udziela również wsparcia podczas kryzysów małżeńskich. Ponadto opiekuje się pacjentami z objawami psychosomatycznymi oraz odczuwającymi niepokój. Pracuje w I i II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Autorka korzysta z nowoczesnych nurtów terapeutycznych, inspirując się również dokonaniami klasycznych psychoterapeutów. Swoją szeroką wiedzę psychologiczną przekazuje przy pomocy artykułów i książek. Jest stałą felietonistką Wysokich Obcasów oraz współpracuje z portalem Sympatia.pl. Bardzo często występuje w programach telewizyjnych i radiowych. Napisała pierwszy w Polsce poradnik, wyjaśniający tematykę zakupoholizmu. Ponadto została wpisana na listę terapeutów przyjaznych LGBT.

"Kobiety, które czują za bardzo" - ta wyjątkowa książka Katarzyny Kucewicz podejmuje temat wysokiej wrażliwości, współcześnie sprawiającej problemy wielu osobom. Badaczka wyjaśnia, że nie jest to choroba lub zaburzenie, lecz naturalna właściwość układu nerwowego niektórych ludzi. Highly Sensitive Person, czyli Osoba Wysoko Wrażliwa (WWO), po prostu taka się rodzi. To wspaniały poradnik dla takiej osoby, który pomaga w zaakceptowaniu wyjątkowej cechy charakteru.

Ładowanie...