Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Katarzyna Kucewicz

   (9 produktów)

  Waga z głowy

  (okładka miękka)

  37,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kobiety, które czują za bardzo

  (okładka miękka)

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Marcelinka i wakacyjna przygoda na Mazurach

  (okładka twarda)

  29,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Marcelinka i świąteczny kołowrotek

  (okładka miękka)

  17,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kanban

  51,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Katarzyna Kucewicz

  Katarzyna Kucewicz zajmuje psychologią i psychoterapią. Jest również terapeutką zaburzeń seksualnych. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizując się w psychologii klinicznej oraz psychoterapii. Studiowała także resocjalizację i wspomaganie rodziny na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ponadto odbyła podyplomowe studia z seksuologii klinicznej. To dyplomowana psychoterapeutka, należąca do Polskiej Federacji Psychoterapii.

  Katarzyna Kucewicz pisze książki, a także prowadzi zajęcia terapeutyczne. Pomaga głównie osobom walczącym z częstymi zmianami nastroju i wykazującym problemy z relacjami międzyludzkimi. Udziela również wsparcia podczas kryzysów małżeńskich. Ponadto opiekuje się pacjentami z objawami psychosomatycznymi oraz odczuwającymi niepokój. Pracuje w I i II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

  Autorka korzysta z nowoczesnych nurtów terapeutycznych, inspirując się również dokonaniami klasycznych psychoterapeutów. Swoją szeroką wiedzę psychologiczną przekazuje przy pomocy artykułów i książek. Jest stałą felietonistką Wysokich Obcasów oraz współpracuje z portalem Sympatia.pl. Bardzo często występuje w programach telewizyjnych i radiowych. Napisała pierwszy w Polsce poradnik, wyjaśniający tematykę zakupoholizmu. Ponadto została wpisana na listę terapeutów przyjaznych LGBT.

  "Kobiety, które czują za bardzo" - ta wyjątkowa książka Katarzyny Kucewicz podejmuje temat wysokiej wrażliwości, współcześnie sprawiającej problemy wielu osobom. Badaczka wyjaśnia, że nie jest to choroba lub zaburzenie, lecz naturalna właściwość układu nerwowego niektórych ludzi. Highly Sensitive Person, czyli Osoba Wysoko Wrażliwa (WWO), po prostu taka się rodzi. To wspaniały poradnik dla takiej osoby, który pomaga w zaakceptowaniu wyjątkowej cechy charakteru.

  Ładowanie...