Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Katarzyna Jabłońska

   (4 produktów)

  Szału nie ma, jest rak

  21,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby

  32,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Od rodziny nie można uciec

  32,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Katarzyna Jabłońska

  Katarzyna Jabłońska to pisarka, dziennikarka i krytyk filmowy. Jest redaktorem kwartalnika "Więź" oraz należy do Zespołu Laboratorium Więzi, zrzeszającego różne osobistości ze świata nauki, kultury i polityki. Była również sekretarzem Więzi. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszka w Otwocku.

  Katarzyna Jabłońska to wszechstronna autorka, znana głównie z literatury faktu. W swoich tekstach podejmuje tematykę związaną z życiem społecznym, kulturalnym i religijnym w Polsce. Zasłynęła zwłaszcza znakomitymi książkami o księdzu Janie Kaczkowskim. Rozmowy z tą niezwykle ważną dla kultury polskiej osobą zainteresowały czytelników w całej Polsce, zdobywając ogromną popularność.

  "Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby" - Katarzyna Jabłońska rozmawia z księdzem Janem Kaczkowskim o ciężkiej chorobie i opiece zdrowotnej. Ta wyjątkowa rozmowa jest niezwykłym źródłem wiedzy o chorowaniu, przeznaczonym jednocześnie dla lekarzy, pacjentów oraz ich bliskich. Autorzy nie unikają trudnych tematów, ale przy tym dają nadzieję i zachęcają do refleksji. To poruszająca rozmowa z bardzo znaną osobistością polskiej kultury. Ksiądz Jan Kaczkowski zasłynął wystąpieniami medialnymi oraz cenionymi przez czytelników książkami. Prowadził wieloletnią działalnością hospicyjną, codziennie pomagając osobom ciężko chorym.

  Ładowanie...