Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Karma Wilson

   (4 produktów)

  Pan Miś nie może zasnąć

  Karma Wilson

  (okładka twarda)

  27,31 
  Wysyłka 24 godziny

  Pan Miś jest głodny

  Karma Wilson

  (okładka twarda)

  27,31 
  Wysyłka 24 godziny

  Pan Miś chrapie

  Karma Wilson, Jane Chapman

  (okładka twarda)

  23,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Święta pana Misia

  Karma Wilson, Jane Chapman

  (okładka twarda)

  27,27 
  Wysyłka 24 godziny

  Karma Wilson

  Karma Wilson to ceniona autorka książek dla dzieci, a zwłaszcza pięknie ilustrowanych książek obrazkowych. Jej twórczość zawiera już kilkadziesiąt pozycji dla najmłodszych czytelników, przetłumaczonych na wiele języków i dostępnych w krajach całego świata. Za swoją działalność otrzymuje różne międzynarodowe nagrody, a zawsze najważniejsze dla niej jest po prostu dawanie radości całym rodzinom bez względu na to, skąd pochodzą.

  Karma Wilson była wychowywana przez samotną matkę i dzieciństwo spędziła w małej miejscowości położonej w północnym Idaho. Od dziecka lubiła czytać, wybierając zwłaszcza bajki oraz fantasy. Nigdy nie planowała pisać, ponieważ jej mama była profesjonalną pisarką i to zajęcie wydawało się jej bardzo monotonne. W wieku 27 lat, gdy sama miała już dzieci, postanowiła jednak wydać swoje opowieści. Niespodziewanie wydawnictwo zaakceptowało pierwszą książkę. W ten sposób w 2002 r. rozpoczęła się literacka przygoda tej pisarki. Jej seria książek o pewnym wesołym misiu szybko zdobyła ogromną popularność na całym świecie.

  "Święta pana Misia" - ilustrowana książka, której współautorką jest Karma Wilson. Ciepła opowieść o pewnym niedźwiedziu znakomicie sprawdza się podczas czytania przed snem. Sympatyczny miś niespodziewanie zostaje obudzony podczas zimy i bierze udział w przygotowaniach świątecznych. Na początku nie jest przekonany, jednak z pomocą przyjaciół zaczyna doceniać poczucie bliskości oraz wspólnej radości. To opowieść idealna na przedświąteczny lub świąteczny wieczór z książkami, przeznaczona dla całej rodziny.

  Ładowanie...