Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Jane Chapman

   (5 produktów)

  Kocham cię całym sercem

  Jane Chapman

  (okładka twarda)

  24,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kocham was równie mocno maluszki !

  Jane Chapman, Agata Byra

  (okładka twarda)

  26,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Każdy jest cudem

  Jane Chapman, Agata Komosa-Styczeń

  (okładka twarda)

  25,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Pan Miś chrapie

  Karma Wilson, Jane Chapman

  (okładka twarda)

  23,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Święta pana Misia

  Karma Wilson, Jane Chapman

  (okładka twarda)

  23,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Jane Chapman

  Jane Chapman jest pisarką i ilustratorką książek dla dzieci. Autorka zaznacza, że głównie ilustruje, jednak spisuje te historie, które rodzą się w jej głowie. Wciąż nie może uwierzyć, że opowieści, które wymyśla stają się rzeczywistością i ktoś pragnie je czytać.

  Ilustratorka uważa, że pisanie jest trudniejsze niż malowanie, jednak to ta druga czynność wymaga więcej czasu i pracy. Dawniej rysowała obrazki pod pseudonimem Jack Tickle, aczkolwiek od dłuższego czasu publikuje pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

  Jane Chapman zilustrowała ponad 100 książek, a razem z mężem mają na swoim koncie ponad 180 pozycji z zakresu literatury dziecięcej. Autorka niedawno świętowała 25-lecie pracy w branży ilustratorskiej oraz redakcyjnej skierowanej do najmłodszych czytelników.

  Jej ilustracje są pełne ciepła i jasnych, stonowanych kolorów. Pozwalają na ocieplenie i przyjazne przyjęcie przekazywanej treści, niekiedy trudnej, pozwalającej poradzić sobie maluchom z pojawiającym się uczuciem zazdrości (Kocham was równie mocno, maluszki!). Ożywiające fabułę ilustracje pobudzają dziecięcą wyobraźnię i umilają czas wspólnego czytania.

  Jane Chapman urodziła się 26 września 1970 roku. W 1993 roku ukończyła Brighton University na kierunku Ilustracje. Obecnie mieszka, razem z mężem, w Dorset w Wielkiej Brytanii, niedaleko od Wybrzeża Jurajskiego.

  Ładowanie...