Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Julie King

   (2 produktów)

  Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają

  (okładka miękka)

  33,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Audiobook

  Joanna Faber, Julie King

  (okładka twarda)

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Julie King

  Julie King pisze książki i od wielu lat prowadzi zajęcia wspierające rodziców w wychowywaniu dzieci. Organizuje warsztaty, wykłady oraz szkolenia do wszystkich osób zainteresowanych opieką nad dzieckiem, współpracując ze szkołami, organizacjami publicznymi i prywatnymi firmami. Poza zwykłymi spotkaniami, oferuje rodzicom konsultacje telefoniczne oraz wideorozmowy. To autorka znana również ze współpracy z Joanną Faber, polską pisarką i terapeutką dziecięcą.

  Julie King studiowała na Princeton University i uczyła się w Yale Law School. Przede wszystkim jest wyspecjalizowana w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych. Zdobyła Certificate in Organization Development Consulting Skills oraz Certificate in Life Coaching. Wychowała trójkę dzieci, a obecnie mieszka z mężem w San Francisco.

  "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" - to poradnik dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat, napisany przez Julie King i Joannę Faber. Dzięki osobistym doświadczeniom dwóch wspaniałych autorek powstał zbiór wskazówek wychowawczych, sprawdzających się w codziennym życiu. Dotyczą zwłaszcza codzienności oraz zwykłych sytuacji, podczas których czasem dochodzi do konfliktów rodzinnych. Porady uzupełnione o przykładowe historie prezentują rodzicom sprawdzone sposoby na radzenie sobie z wieloma problemami wychowawczymi. Prosty język i stawianie na dobrą relację z dzieckiem sprawiły, że książka zdobyła międzynarodową popularność.

  Ładowanie...