Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Julie King

 (4 produktów)

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

5/5
30,29 35,00 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały / Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały

(okładka miękka, miękka - pakiet)

53,92 70,00 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały CD

(okładka twarda, płyta cd / dvd)

23,63 35,00 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Julie King

Julie King pisze książki i od wielu lat prowadzi zajęcia wspierające rodziców w wychowywaniu dzieci. Organizuje warsztaty, wykłady oraz szkolenia do wszystkich osób zainteresowanych opieką nad dzieckiem, współpracując ze szkołami, organizacjami publicznymi i prywatnymi firmami. Poza zwykłymi spotkaniami, oferuje rodzicom konsultacje telefoniczne oraz wideorozmowy. To autorka znana również ze współpracy z Joanną Faber, polską pisarką i terapeutką dziecięcą.

Julie King studiowała na Princeton University i uczyła się w Yale Law School. Przede wszystkim jest wyspecjalizowana w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych. Zdobyła Certificate in Organization Development Consulting Skills oraz Certificate in Life Coaching. Wychowała trójkę dzieci, a obecnie mieszka z mężem w San Francisco.

"Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" - to poradnik dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat, napisany przez Julie King i Joannę Faber. Dzięki osobistym doświadczeniom dwóch wspaniałych autorek powstał zbiór wskazówek wychowawczych, sprawdzających się w codziennym życiu. Dotyczą zwłaszcza codzienności oraz zwykłych sytuacji, podczas których czasem dochodzi do konfliktów rodzinnych. Porady uzupełnione o przykładowe historie prezentują rodzicom sprawdzone sposoby na radzenie sobie z wieloma problemami wychowawczymi. Prosty język i stawianie na dobrą relację z dzieckiem sprawiły, że książka zdobyła międzynarodową popularność.

Ładowanie...