Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Joe Dispenza

 (3 produktów)

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

Joe Dispenza

(okładka miękka)

5/5
73,19 119,10 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Jak zerwać z nałogiem bycia sobą

Joe Dispenza

(okładka twarda)

5/5
57,39 89,80 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

Joe Dispenza

(okładka twarda)

85,39 139,30 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Joe Dispenza

Joe Dispenza to amerykański lekarz, doktor chiropraktyki, biochemik, neurolog, profesor, pisarz i badacz. Od 1997 roku spełnia się jako międzynarodowy wykładowca. Pomaga w lepszym zrozumieniu świadomości oraz wykorzystywaniu zdobytej w ten sposób wiedzy do poprawy stanu zdrowia. W stolicy stanu Waszyngton prowadzi klinikę chiropraktyczną.

Urodził się 22 marca 1962 roku. Specjalizuje się w neurobiologii i chiropraktyce. Kształcenie w tym kierunku zapoczątkował wypadek, którego skutkiem było uszkodzenie kilku kręgów kręgosłupa. Po tym, jak doszedł do pełni sił i odzyskał władzę w nogach bez działania operacyjnego, postanowił kształcić się w kierunku medycyny. Zaczął uważniej przyglądać się możliwościom ludzkiego mózgu.

Studiował biochemię w New Jersey na Rutgers University. Później zrobił doktorat z chiropraktyki w Atlancie w stanie Georgia na Life University. Ukończył również studia podyplomowe z neurologii, funkcji mózgu, neurofizjologii, genetyki, biologii i chemii komórki, zapamiętywania, starzenia się i długowieczności. Wierzy, że za zmianą ludzkiego życia leży połączenie nauki i duchowości; te dwa obszary odpowiadają za poprawę zdrowia i jakości życia.

Dispenza jest autorem wielu branżowych publikacji oraz książek popularnonaukowych, m.in. "Twoje nadprzyrodzone zdolności", "Jak zerwać z nałogiem bycia sobą" oraz "Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc twojego umysłu".

Ładowanie...