Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Jessie Inchauspe

   (4 produktów)

  Jessie Inchauspe

  Jessie Inchauspé przyszła na świat w 1992 roku. Jest francuską biochemiczką i autorką. Zajmuje się głównie wyrównywaniem poziomu cukru we krwi w celu optymalizacji stanu zdrowia.

  Uzyskała tytuł licencjata z matematyki na King's College w Londynie oraz tytuł magistra biochemii na Uniwersytecie w Georgetown. Wypadek, w którym złamała kręgosłup w wieku 19 lat, skłonił ją do zainteresowania się zdrowiem.

  Pracowała w startupie genetycznym 23andMe jako lider. W 2019 roku założyła konto @glucosegoddess na Instagramie, na którym udostępniała wykresy na podstawie jej danych wynikających z ciągłego monitorowania glukozy, które miały ilustrować wpływ żywienia na samopoczucie.

  Opublikowana w kwietniu 2022 r. "Glukozowa rewolucja" to pierwsza medyczna książka Jessie Inchauspé. W ciągu pięciu miesięcy od publikacji na całym świecie sprzedano ponad 500 000 egzemplarzy. Książka została bestsellerem we Francji, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii i Niemczech. W Stanach Zjednoczonych zdobyła status bestsellera na liście "Wall Street Journal". Jej misją jest przekładanie najnowszych odkryć naukowych na proste wskazówki, które pomogą ludziom poprawić ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Jej praca koncentruje się na zaskakującym odkryciu, którą jest rzeczywisty wpływ poziomu cukru we krwi na każdy aspekt naszego życia oraz prostych trikach żywieniowych, które poprawiają nasze zdrowie.

  Debiutancka książka Jessie Inchauspé została przetłumaczona na ponad 30 języków. Inchauspé opisuje w niej znaczenie regulacji glukozy dla wszystkich aspektów naszego zdrowia. Najnowsza książka Jessiki "The Glucose Goddess Method" została opublikowana przez New River w kwietniu 2023 r.

  Inchauspé aktualnie mieszka w Nowym Jorku.

  Ładowanie...