Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jacob Wilson

 (1 produktów)

Ketogeniczna Biblia. Najnowsze badania naukowe, suplementacja, praktyczne porady i przepisy

(okładka twarda)

5/5
99,49 139,90 zł −29%
Wysyłka 2 dni robocze

Jacob Wilson

Jacob Wilson to postać znana każdemu, kto stosuje dietę ketogeniczną lub interesuje się jej wpływem na zdrowie, kondycję i redukcję tkanki tłuszczowej. Wilson jest naukowcem z tytułem doktora, a jego dokonania badawcze cieszą się powszechnym branżowym uznaniem. Potwierdza to m.in. otrzymana przez niego nagroda imienia Terry'ego J. Housha, przyznawana rokrocznie szczególnie wyróżniającym się młodym naukowcom przez stowarzyszenie National Strength and Conditioning Association.

Zainteresowania naukowe Jacoba Wilsona koncentrują się wokół zależności między aktywnością fizyczną, dietą i suplementacją a zmianami zachodzącymi w organizmie na poziomie komórkowym, molekularnym i ogólnoustrojowym. Szczególną uwagę Wilson poświęca procesom zachodzącym w tkance mięśniowej.

Wilson jest autorem ponad dwustu zrecenzowanych artykułów i wypowiedzi w publikacjach książkowych innych twórców. Wspólnie z dr Ryanem Lowerym wydał opracowanie "Ketogeniczna Biblia. Najnowsze badania naukowe, suplementacja, praktyczne porady i przepisy". Pozycja stanowi nieocenioną pomoc dla wszystkich praktyków diety keto - zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Treści zawarte w książce ułatwiają prowadzenie diety - tak przecież niełatwej i restrykcyjnej - w bezpieczny, komfortowy sposób.

Ładowanie...