Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jacek Bartosiak

 (4 produktów)

Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju

(okładka twarda)

5/5
78,68 112,35 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Nadchodzi III wojna światowa. Audiobook

(okładka twarda)

26,38 39,90 zł −34%
Wysyłka 2 dni robocze

Koniec końca historii

(okładka miękka)

33,75 43,00 zł −22%
Wysyłka 2 dni robocze

Koniec końca historii

(okładka twarda)

41,91 53,00 zł −21%
Wysyłka 2 dni robocze

Jacek Bartosiak

Jacek Bartosiak (ur. 1976) - polski publicysta, prawnik, doktor nauk społecznych, specjalista z zakresu geopolityki i geostrategii. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2004-2018 pracował w kancelarii adwokackiej, w której zapewniał pełną obsługę prawną klientom biznesowym.

Założył think thank Strategy&Future w ramach którego promuje polską i europejską myśl geopolityczną oraz kulturę strategiczną. Jest dyrektorem Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. Współpracuje jako Senior Fellow z waszyngtońską fundacją The Potomac Foundation.

W latach 2017-2018 był członkiem Zespołu Doradczego Pełnomocnika Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego. Przez rok pełnił funkcję Prezesa Zarządu Centralnego Portu Komunikacyjnego. Uczestniczył w pracach Rady Budowy Okrętów w Gdyni. Działał też w Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego i Narodowym Centrum Studiów Strategicznych.

Prowadzi własny kanał na Youtubie i chętnie komentuje w mediach bieżące światowe wydarzenia oraz politykę bezpieczeństwa prowadzoną przez polskie władze. Publikuje artykuły w czasopiśmie "Nowa Konfederacja". Napisał kilka książek w których w przystępny sposób opisuje zmiany geopolityczne zachodzące we współczesnym świecie. Jest autorem następujących tytułów: "Pacyfik i Eurazja. O wojnie.", "Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju.", "Koniec końca historii.", "Przeszłość jest prologiem." Wspólnie z Piotrem Zychowiczem opublikował wyjątkową analizę współczesnej geopolityki "Nadchodzi III wojna światowa. Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji?".

Ładowanie...