Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Izabela Jastrzębska

 (3 produktów)

Planer rozszerzania diety

5/5
88,90 117,60 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Co jedzą szczęśliwe bobasy?

5/5
63,86 93,45 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Księga smaków dla dzieciaków

76,05 111,30 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Izabela Jastrzębska

Izabela Jastrzębska jest doświadczonym lekarzem pediatrą i specjalistką medycyny sportowej. Specjalizuje się w żywieniu niemowląt. Przez 12 lat pracowała w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia, która działa w ramach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Od lat skutecznie pomaga maluchom z różnorodnymi schorzeniami układu pokarmowego. Codziennie spotyka się z rodzicami, którzy walczą o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pociech. Udziela im fachowych porad dietetycznych i pokazuje jak, poprzez racjonalną dietę, wyraźnie poprawić jakość życia całej rodziny.

Wspiera swoich pacjentów i ich bliskich na drodze do zdrowia, chętnie dzieląc się swoją wiedzą. Prowadzi kursy zdrowego odżywiania i webinary dotyczące problemów zdrowotnych niemowląt w czasie rozszerzania diety. Podpowiada co zrobić, by zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój maluszka. Jest autorką merytorycznych poradników dla młodych rodziców "Co jedzą szczęśliwe bobasy?" i "Planer rozszerzania diety od 5-9 miesiąca".

Jako matka sześciorga dzieci jest świadoma wyzwań jakie czekają rodziców w pierwszym roku życia dziecka. Jej książki, oprócz rzetelnych informacji, zawierają szereg praktycznych wskazówek, sprawdzone przepisy, a także przejrzysty plan działania w zakresie prawidłowego żywienia bobasów.

Dr Jastrzębska doradza również sportowcom. Układa jadłospisy dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zawodników. Z jej pomocą sportowcy mają szansę podnieść wydolność organizmu i zwiększyć efektywność swoich treningów.

Ładowanie...