Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Iban Coello

 (1 produktów)

Venom. Tom 1

5/5
48,78 69,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Iban Coello

Iban Coello jest hiszpańskim artystą komiksowym, znanym zwłaszcza z długiej współpracy z Marvel Comics. Pracował nad jednymi z największych tytułów, wpływając na popularnych bohaterów, jak chociażby Deadpool czy Venom. Z równym zamiłowaniem tworzy wewnętrzne rysunki komiksów i ich niesamowite okładki. Ilustratorstwem zainteresował się już jako dziecko, z upodobaniem rysując postacie z czasopism oraz gier.

Iban Coello to wszechstronny twórca, który współpracował z największymi wydawcami komiksów. Wymienić tu można Marvel Comics, DC Comics, Dark Horse Comics i IDW Publishing. Dzięki pracy dla DC mógł zająć się przygodami wielkich bohaterów, znanych od początku istnienia tego wydawnictwa. Ilustrował Batmana oraz Supermana. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i krytyczne komentarze, znakomicie sprawdził się jako rysownik Deadpoola dla Marvel Comics. Zanim rozpocznie pracę nad nową postacią, czyta poprzednie komiksy z jej udziałem, by dokładnie poznać charakter oraz motywację każdego bohatera. Rysując dynamiczne sceny pełne akcji, inspiruje się japońskimi artystami.

"Venom" - dziennikarz Eddie Brock jest połączony z tajemniczym symbiontem, który zmienia go w groźnego Venoma. To opowieść superbohaterska, słynąca z mrocznej stylistyki i zawierająca elementy grozy. Komiksy te zdobyły dużą popularność, co zapewniło powstanie ich filmowej wersji. Prezentowany komiks został zilustrowany przez Ibana Coello.

Ładowanie...