Xi
 » Iban Coello

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Iban Coello

   (4 produktów)

  Król w czerni

  Donny Cates, Ryan Stegman, Iban Coello

  (okładka miękka)

  74,29 
  Dostępne od 2023-10-27

  Dranie i łajdacy. Amazing Spider-Man. Tom 8

  Nick Spencer, Ryan Ottley, Iban Coello

  (okładka miękka)

  45,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Venom. Tom 3

  (okładka miękka)

  66,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Venom. Tom 1

  (okładka miękka)

  53,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Iban Coello

  Iban Coello jest hiszpańskim artystą komiksowym, znanym zwłaszcza z długiej współpracy z Marvel Comics. Pracował nad jednymi z największych tytułów, wpływając na popularnych bohaterów, jak chociażby Deadpool czy Venom. Z równym zamiłowaniem tworzy wewnętrzne rysunki komiksów i ich niesamowite okładki. Ilustratorstwem zainteresował się już jako dziecko, z upodobaniem rysując postacie z czasopism oraz gier.

  Iban Coello to wszechstronny twórca, który współpracował z największymi wydawcami komiksów. Wymienić tu można Marvel Comics, DC Comics, Dark Horse Comics i IDW Publishing. Dzięki pracy dla DC mógł zająć się przygodami wielkich bohaterów, znanych od początku istnienia tego wydawnictwa. Ilustrował Batmana oraz Supermana. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i krytyczne komentarze, znakomicie sprawdził się jako rysownik Deadpoola dla Marvel Comics. Zanim rozpocznie pracę nad nową postacią, czyta poprzednie komiksy z jej udziałem, by dokładnie poznać charakter oraz motywację każdego bohatera. Rysując dynamiczne sceny pełne akcji, inspiruje się japońskimi artystami.

  "Venom" - dziennikarz Eddie Brock jest połączony z tajemniczym symbiontem, który zmienia go w groźnego Venoma. To opowieść superbohaterska, słynąca z mrocznej stylistyki i zawierająca elementy grozy. Komiksy te zdobyły dużą popularność, co zapewniło powstanie ich filmowej wersji. Prezentowany komiks został zilustrowany przez Ibana Coello.

  Ładowanie...