Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Hamid Montakab

 (1 produktów)

Medycyna chińska w praktyce

(okładka twarda)

5/5
70,43 119,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Hamid Montakab

Hamid Montakab to irańsko-szwajcarski lekarz. Jest jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie medycyny chińskiej w Europie. Zasłynął m.in. jako autor publikacji „Medycyna Chińska w praktyce. Teoria, diagnostyka i terapia w zachodnim rozumieniu”.

Urodził się w roku 1950. Ukończył Wyższą Szkołę Medyczną w Paryżu i odbył rezydenturę w tamtejszej klinice chirurgii. Przez trzy lata kształcił się w dziedzinie akupunktury, uzupełniając swoją wiedzę o nauki kliniczne, które odbył w Chinach. Uzyskał również certyfikat NCCA ze stopniem ziołolecznictwa chińskiego dzięki pięcioletnim praktykom w Stanach Zjednoczonych.

W roku 1986 otworzył w Szwajcarii Akademię Chińskich Sztuk Leczniczych. Za jej pośrednictwem uczy metod leczenia opartych o klasyczną i tradycyjną medycynę chińską. W 1995 roku założył Swiss Professional Organization for TCM i został jej prezesem. Na zlecenie Szwajcarskiej Narodowej Fundacji Nauki prowadził badania w zakresie leczenia bezsenności za pomocą akupunktury. Obecnie mieszka i pracuje w Szwajcarii. Jest wykładowcą Szkole Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej TOMO.

Montakab jest autorem kilku publikacji z dziedziny medycyny chińskiej i akupunktury. Na polskim rynku w 2017 roku ukazała się jego książka „Medycyna Chińska w praktyce. Teoria, diagnostyka i terapia w zachodnim rozumieniu”.

Ładowanie...