Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Hamid Montakab

   (1 produktów)

  Medycyna chińska w praktyce

  Hamid Montakab

  (okładka okładka twarda)

  86,10 
  Wysyłka 24 godziny

  Hamid Montakab

  Hamid Montakab to irańsko-szwajcarski lekarz. Jest jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie medycyny chińskiej w Europie. Zasłynął m.in. jako autor publikacji „Medycyna Chińska w praktyce. Teoria, diagnostyka i terapia w zachodnim rozumieniu”.

  Urodził się w roku 1950. Ukończył Wyższą Szkołę Medyczną w Paryżu i odbył rezydenturę w tamtejszej klinice chirurgii. Przez trzy lata kształcił się w dziedzinie akupunktury, uzupełniając swoją wiedzę o nauki kliniczne, które odbył w Chinach. Uzyskał również certyfikat NCCA ze stopniem ziołolecznictwa chińskiego dzięki pięcioletnim praktykom w Stanach Zjednoczonych.

  W roku 1986 otworzył w Szwajcarii Akademię Chińskich Sztuk Leczniczych. Za jej pośrednictwem uczy metod leczenia opartych o klasyczną i tradycyjną medycynę chińską. W 1995 roku założył Swiss Professional Organization for TCM i został jej prezesem. Na zlecenie Szwajcarskiej Narodowej Fundacji Nauki prowadził badania w zakresie leczenia bezsenności za pomocą akupunktury. Obecnie mieszka i pracuje w Szwajcarii. Jest wykładowcą Szkole Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej TOMO.

  Montakab jest autorem kilku publikacji z dziedziny medycyny chińskiej i akupunktury. Na polskim rynku w 2017 roku ukazała się jego książka „Medycyna Chińska w praktyce. Teoria, diagnostyka i terapia w zachodnim rozumieniu”.

  Ładowanie...