Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Hal Elrod

 (2 produktów)

Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie

Hal Elrod

(okładka twarda)

5/5
20,79 34,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Fenomen 2 kroków

Hal Elrod

(okładka twarda)

5/5
26,99 44,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Hal Elrod

Hal Elrod to sławny mówca motywacyjny i autor inspirującego programu Miracle Morning. Jest jednym z najpopularniejszych trenerów rozwoju zawodowego, którego porady docierają do odbiorców na całym świecie. Występuje również jako gość podcastu Achieve Your Goals. Jego twórczość to jednak nie tylko wystąpienia publiczne. Ponadto publikuje książki motywacyjne, cieszące się ogromną popularnością.

Hal Elrod uległ w młodości poważnemu wypadkowi. Został potrącony przez samochód, a jego serce zatrzymało się na kilka minut. Został uratowany, ale lekarze stwierdzili, że nie będzie mógł chodzić. Wkrótce jednak nie tylko wstał o własnych siłach z łóżka, ale po pewnym czasie nawet przebiegł maraton! Niestety, niewiarygodny pech go nie opuszczał. W 2016 r. zdiagnozowano u niego rzadką odmianę raka. Na szczęście również ten problem udało mu się pokonać. Trudne doświadczenia życiowe nauczyły go woli walki i niesamowitej determinacji. Obecnie chce przekazywać te wartości swoim czytelnikom.

"Fenomen poranka" - słynna książka Hala Elroda, która została przetłumaczona na 27 języków. Znakomity mówca motywacyjny przedstawia szereg porad, dzięki którym czytelnik może odzyskać wiarę w swoje siły. To książka o pokonywaniu wyzwań i osiąganiu postawionych przed sobą celów. Autor prezentuje 6 praktyk, które wyzwalają w całości potencjał intelektualny człowieka.

Ładowanie...