Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ewa Przyłubska

 (1 produktów)

Litery. Nauka czytania - reprint wydania 25

Feliks Przyłubski, Ewa Przyłubska

(okładka twarda)

64,09 70,80 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Ewa Przyłubska

Ewa Przyłubska to znana popularyzatorka poprawnej polszczyzny. Razem z mężem napisała wiele cenionych publikacji przeznaczonych do nauki wymowy i czytania. Podręczniki tych autorów trafiły do szkół podstawowych w całej Polsce. Nawet współcześnie ukazują się ich wznowienia. Ewa Przyłubska jest również współautorką wciąż używanej metody analityczno-syntetycznej nauki czytania. Jej wskazówki nawet obecnie ułatwiają dzieciom naukę.

Publikacje współtworzone przez tę autorkę wychowały wielu Polaków. Są cenione w polskich szkołach, a nauczyciele wciąż chętnie korzystają z umieszczonych w tych książkach wskazówek. Ewa Przyłubska wspólnie z mężem rozwijała analityczno-syntetycznej metodę nauki czytania o charakterze funkcjonalnym. Ważne są tu jednocześnie funkcje wzrokowe, słuchowe i kinestetyczno-ruchowe. Według autorów nauka czytania pomaga już przedszkolu w ogólnym rozwoju dziecka. Podczas nauki uczeń najpierw łączy wyrazy z obiektami umieszczonymi na ilustracji. Zaczyna nie od liter, a od całego wyrazu, który jest bliższy dzieciom, ponieważ bardzo łatwo można go skojarzyć z obiektami znanymi z otoczenia.

"Litery. Nauka czytania" - ceniona publikacja Feliksa i Ewy Przyłubskich, przeznaczona do nauki czytania w szkole podstawowej. To reprint wydania z 1999 r. Pozycja wciąż trafia do polskich szkół, a z metody analityczno-syntetycznej chętnie korzystają współcześni nauczyciele.

Ładowanie...