Xi

Ewa Dąbrowska

 (6 produktów)

Przywracać zdrowie żywieniem

Ewa Dąbrowska

(okładka miękka)

14,89 
Wysyłka 24 godziny

Ciało i ducha ratować żywieniem

Ewa Dąbrowska

(okładka miękka)

27,39 
Wysyłka 24 godziny

Kompletna dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Ewa Dąbrowska

(okładka twarda)

93,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Ewa Dąbrowska

Ewa Dąbrowska to polska lekarka i specjalista w zakresie żywienia. Jest autorką osobiście opracowanej diety owocowo-warzywnej, stymulującej organizm do samoleczenia oraz bestsellerowych książek związanych z tą tematyką.

Urodziła się w Gdańsku w 1963 roku. W rodzimym mieście ukończyła Akademię Medyczną, w której pracowała do roku 1999 na stanowisku adiunkta w Klinice Chorób Wewnętrznych. Napisała ponad sto doniesień i pięćdziesiąt prac naukowych. Zbierając materiały do jednej z nich, znalazła dowody na potwierdzenie teorii, iż wiele chorób cywilizacyjnych można wyleczyć właściwą dietą.

W oparciu o badania prozdrowotnego wpływu głodówek na organizm przeprowadziła własne doświadczenia, wykazując pozytywny wpływ postu na zdrowie. Na ich podstawie opracowała własną dietę owocowo-warzywną, stymulującą odtrucie i samoleczenie organizmu.

Jej zdaniem na rozwój chorób cywilizacyjnych wpływa niewłaściwa dieta, oparta o wysoko przetworzone jedzenie. Zastąpienie go możliwie najbardziej naturalnym pożywieniem może skutecznie zapobiec m.in. zawałom, nowotworom i chorobom przewlekłym.

Swoją wiedzą podzieliła się szerzej w poradnikach „Ciało i ducha ratować żywieniem”, „Przywracać zdrowie żywieniem” oraz „Dieta owocowo-warzywna, a harmonia ciała”, które stale cieszą się mianem bestsellerów. Metody Dąbrowskiej są obecnie stosowane w wielu ośrodkach na terenie kraju.

Książki autorstwa Ewy Dąbrowskiej:
Ciało i ducha ratować żywieniem;
Przywracać zdrowie żywieniem;
Dieta warzywno-owocowa, a harmonia ciała.

Ładowanie...