Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ellen Karlsson

 (2 produktów)

Sznurówka, ptak i ja

(okładka twarda)

18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka 2 dni robocze

Ryba o imieniu Fabian

(okładka twarda)

18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka 2 dni robocze

Ellen Karlsson

Ellen Karlsson pisze, redaguje i wydaje książki dla dzieci. Ta szwedzka pisarka dorastała w bliskości z naturą, mieszkając w pięknych górach Hallon w Sundyberg. Twórczość literacką rozpoczęła w 2013 r., stawiając głównie na wesołe opowieści przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Charakterystyczny styl tej autorki przyniósł jej już w 2013 r. Nagrodę Augusta, uznawaną za jedną z najważniejszych nagród dla twórców literatury dziecięcej.

Ellen Karlsson tworzy barwne książki ozdobione wspaniałymi ilustracjami. Dzięki współpracy ze znakomitymi ilustratorami jej książki są wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju. Zainteresowanie literaturą dziecięcą wykracza u niej poza pisarstwo. Obecnie autorka zajmuje się również redagowaniem i wydawaniem książek dla dzieci, współpracując z dużym szwedzkim wydawnictwem Rabén & Sjögren. Pełne śmiesznych zwrotów akcji, wzruszające oraz mądre opowieści tej autorki zyskują wielu małych miłośników również w Polsce.

"Ryba o imieniu Fabian" - książka Ellen Karlsson, należącą do serii o Selmie. To opowieści o przyjaźni przeznaczone dla najmłodszych czytelników, które podejmują tematykę znaną dzieciom z życia codziennego. Opisane z odpowiednim wyczuciem dziecięce problemy są ważną częścią tych książek. Główną bohaterką jest tu sympatyczna Selma. Razem z przyjaciółmi dziewczynka odkrywa świat, pokonując różne wyzwania i spotykając wiele charakterystycznych postaci.

Ładowanie...