Xi
 » Elena Armas

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Elena Armas

   (3 produktów)

  The Long Game

  Elena Armas

  (okładka miękka)

  34,39 
  Wysyłka dzisiaj

  The Spanish Love Deception

  Elena Armas, Mateusz Baka

  (okładka miękka)

  35,29 
  Wysyłka dzisiaj

  The American Roommate Experiment

  (okładka miękka)

  35,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Elena Armas

  Elena Armas to hiszpańska pisarka, której powieści romantyczne trafiają już do czytelników na całym świecie. Książki tej autorki stały się bestsellerami, docierając na szczyty list USA Today i New York Timesa. Autorka zdobyła również nagrodę Goodreads Choice Awards 2021 za najlepszy debiut powieściowy.

  Elena Armas uważa się za bardzo romantyczną osobę, która lubi przy tym opowiadać innym ludziom o miłości. Od zawsze interesowała się literaturą, marząc skrycie o prawdziwej karierze literackiej. Nie wyobrażając sobie życie bez powieści romantycznych, w końcu postanowiła również sama je pisać. Życzy czytelnikom, by jej twórczość potrafiła poruszyć ich serca, a nawet pomogła im w znalezieniu miłości. Z wielkim zainteresowaniem śledzi odbiór swoich książek, licząc na to, że dostarczą wielu ludziom na świecie wspaniałych przeżyć i wzruszających chwil, o których będą pamiętać.

  "The Spanish Love Deception" - powieść Eleny Armas nagrodzona Good Reads Choice Awards 2021. To wzruszająca opowieść o pewnej dziewczynie, która wybierając się do Hiszpanii na ślub siostry postanawia znaleźć kogoś, kto będzie udawał jej chłopaka. Niespodziewanie pomoc oferuje znajomy mężczyzna, którego bohaterka uważa za niezwykle irytującego i aroganckiego. Nie ma jednak wyboru, więc musi teraz przekonać całą rodzinę, że to właśnie jej ukochany, a następnie przetrwać cały pobyt w Hiszpanii. Jak rozwinie się relacja bohaterów? Czy naprawdę nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego? Ta pełna emocji opowieść to znakomita okazja, by poznać twórczość Eleny Armas.

  Ładowanie...