Xi

Doug Mauss

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Doug Mauss nie posiada żadnych dostępnych produktów

Doug Mauss

Doug Mauss jest pastorem kościoła Pathfinder Church i dyrektorem szkoły St. John w amerykańskim mieście Ellisville oraz autorem i redaktorem Action Bible - komiksowej adaptacji tekstu Pisma Świętego przeznaczonej dla dzieci i młodzieży. Postacie biblijne są w niej przedstawione jako superbohaterowie wyposażeni w ponadnaturalne moce, co zbliża ich do komiksowych i animowanych ulubieńców młodych ludzi i czyni cały przekaz bardziej przystępnym dla odbiorców. Publikacja szybko stała się bestsellerem, otrzymała także nagrodę chrześcijańskiego stowarzyszenia wydawców ECPA Retailer's Choice.

Mauss opracował także całą strategię marketingową dla komiksowej Biblii, w tym komplementarną aplikację na iPhone oraz darmową publikację "The Story of Jesus", przetłumaczoną na wiele języków i rozprowadzoną w milionach egzemplarzy na całym świecie.

Doświadczenie zawodowe Douga Maussa obejmuje również marketing wielkoformatowy, branding i prowadzenie mediów społecznościowych. Jako prelegent wygłosił wiele inspirujących przemówień edukacyjnych i motywacyjnych, przybliżających nauczanie Kościoła dzieciom i nastolatkom.

Ładowanie...