Xi

David A. Carbonell

 (2 produktów)

W pułapce niepokoju. Jak przechytrzyć własny mózg i przestać się zamartwiać

David A. Carbonell

(okładka miękka)

36,59 
Wysyłka 24 godziny

David A. Carbonell

David A. Carbonell jest psychologiem klinicznym, który specjalizuje się we wspieraniu ludzi doświadczających silnego lęku. Napisał niezwykle ważną książkę zatytułowaną „W pułapce niepokoju. Jak przechytrzyć własny mózg i przestać się zamartwiać". Lektura przyniesie ukojenie wszystkim tym, którzy zmagają się w swojej codzienności z rozmaitymi lękami. Proste wskazówki udzielane przez autora niewątpliwie poprawią jakość życia.

David A. Carbonell ma ogromną wiedzę i duże doświadczenie, czym chętnie się dzieli z czytelnikami. Prowadził warsztaty i szkolenia dla wielu specjalistów z zakresu terapii zaburzeń lękowych na całym świecie.

W roku 1987 zgłosił się na ochotnika to pracy na przedmieściach Chicago, żeby wspierać lokalną grupę niosącą pomoc tym wszystkim, którzy odczuwają silny lęk. Według Davida A. Carbonella ta praca była początkiem jego drogi. Nauczył się tutaj tego, o czym na uczelniach wyższych się nie mówiło. Połączenie bogatej wiedzy z szeroką praktyką sprawia, że perspektywa Davida A. Carbonella jest zdecydowanie warta uwagi.

Ten światowej sławy psycholog wie i rozumie, jak bardzo lęk może utrudniać codzienność. W swoich publikacjach podaje wskazówki, co zrobić, by wreszcie oswoić niepokój i przerwać błędne koło zamartwiania się.

Ładowanie...