Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Dariusz Doliński

   (5 produktów)

  Psychologia Akademicka. Podręcznik. Tom 2

  (okładka twarda)

  211,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Psychologia Akademicka. Podręcznik. Tom 1

  (okładka twarda)

  197,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Przestrzenie manipulacji społecznej

  70,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Dariusz Doliński

  Prof. Dariusz Doliński to wybitny psycholog społeczny. Należy do Komitetu Psychologii PAN i jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej oraz wykładowcą Uniwersytetu SWPS. Wcześniej pracował również w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ponadto współpracuje z wieloma prestiżowymi czasopismami naukowymi i jest redaktorem naczelnym "Polish Psychological Bulletin". To autor lub współautor prawie 200 publikacji naukowych, dostępnych w Polsce, a także w innych krajach.

  Prof. Dariusz Doliński zajmuje się głównie psychologią zachowań społecznych, emocji i motywacji. Bada wpływ różnych zjawisk społecznych na wybory dokonywane przez człowieka oraz mechanizmy nacisku i manipulacji społecznej. Do jego zainteresowań należy również psychologia reklamy. Pracował nad wieloma projektami naukowymi, które analizowały zachowania konsumencie. Ponadto bada zagadnienia związane z naśladownictwem oraz psychologią wpływu społecznego. W swoich publikacjach wyjaśnia także charakterystykę najczęściej popełnianych błędów poznawczych oraz analizuje mechanizmy powstawania teorii spiskowych.

  "Psychologia Akademicka" - podręcznik pod red. Jana Strelaua i Dariusza Dolińskiego, wyjaśniający nowoczesne badania wybitnych psychologów. To pozycja przeznaczona zwłaszcza dla studentów psychologii, którzy szukają najważniejszych informacji psychologicznych zebranych w jednym miejscu. Autorzy nie tylko odkrywają tajemnice psychiki ludzkiej, ale także prezentują historię psychologii z podstawami filozoficznymi tej dziedziny naukowej.

  Ładowanie...