Xi

Dariusz Doliński

 (5 produktów)

Psychologia akademicka. Tom 2. Podręcznik

Jan Strelau, Dariusz Doliński

(okładka twarda)

155,29 
Wysyłka 24 godziny

Sto technik wpływu społecznego. Kiedy i dlaczego wywieranie wpływu na innych jest skuteczne!

Dariusz Doliński, Tomasz Grzyb

(okładka miękka)

45,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Przestrzenie manipulacji społecznej

Dariusz Doliński, Małgorzata Gamian-Wilk

(okładka miękka)

66,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Darkar Poświęcenie tom 1

Dariusz Doliński

(okładka miękka)

21,69 
Wysyłka 3 dni robocze

Dariusz Doliński

Prof. Dariusz Doliński to wybitny psycholog społeczny. Należy do Komitetu Psychologii PAN i jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej oraz wykładowcą Uniwersytetu SWPS. Wcześniej pracował również w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ponadto współpracuje z wieloma prestiżowymi czasopismami naukowymi i jest redaktorem naczelnym "Polish Psychological Bulletin". To autor lub współautor prawie 200 publikacji naukowych, dostępnych w Polsce, a także w innych krajach.

Prof. Dariusz Doliński zajmuje się głównie psychologią zachowań społecznych, emocji i motywacji. Bada wpływ różnych zjawisk społecznych na wybory dokonywane przez człowieka oraz mechanizmy nacisku i manipulacji społecznej. Do jego zainteresowań należy również psychologia reklamy. Pracował nad wieloma projektami naukowymi, które analizowały zachowania konsumencie. Ponadto bada zagadnienia związane z naśladownictwem oraz psychologią wpływu społecznego. W swoich publikacjach wyjaśnia także charakterystykę najczęściej popełnianych błędów poznawczych oraz analizuje mechanizmy powstawania teorii spiskowych.

"Psychologia Akademicka" - podręcznik pod red. Jana Strelaua i Dariusza Dolińskiego, wyjaśniający nowoczesne badania wybitnych psychologów. To pozycja przeznaczona zwłaszcza dla studentów psychologii, którzy szukają najważniejszych informacji psychologicznych zebranych w jednym miejscu. Autorzy nie tylko odkrywają tajemnice psychiki ludzkiej, ale także prezentują historię psychologii z podstawami filozoficznymi tej dziedziny naukowej.

Ładowanie...