Xi

Daria Pociecha

 (2 produktów)

Jadłospisy. Niski indeks glikemiczny

Daria Pociecha

(okładka twarda)

22,09 
Wysyłka 24 godziny

Dieta. Niski indeks glikemiczny

Daria Pociecha

(okładka twarda)

21,99 
Wysyłka 24 godziny

Daria Pociecha

Daria Pociecha to dietetyczka, która pasją do zdrowego odżywiania zaraża innych. W swoich kulinarnych poradnikach dzieli się wiedzą, doświadczeniem i przepisami. Udowadnia, że zdrowe jedzenie może być smaczne, a przy tym zachwycać feerią barw.

Ukończyła dietetykę na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Obecnie pracuje jako analityk w branży transportowej, jednak jej wielką miłością jest zdrowe odżywianie. Razem z wydawnictwem SBM wydała trzy książki motywujące czytelników do układania zdrowych przepisów, liczenia kalorii i zwracania uwagi na IG produktów. Wyjaśnia, podpowiada i doradza.

W 2017 roku ukazała się książka "Wiem, co jem. Jak to działa?", w której w przystępny sposób odpowiada na wiele nurtujących pytań o odżywianie. Czym jest piramida żywieniowa? Do czego służą witaminy? Co to są kalorie? Czy warto jeść warzywa i owoce? Kolejnym krokiem autorki była pomoc osobom chorującym na cukrzycę, insulinooporność i zmagającym się z otyłością; autorka wydała dwa kolejne poradniki: "Dieta. Niski indeks glikemiczny" (2019) oraz "Jadłospisy. Niski indeks glikemiczny" (2020). To praktyczne porady i jadłospisy do odwzorowania we własnej kuchni. Autorka udowadnia, że droga do zdrowia jest prosta i smaczna.

Ładowanie...