Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Carlo Barberi

 (2 produktów)

Spidergedon

4/5
58,16 79,99 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Bez litości. Thunderbolts. Tom 4. Marvel Now!

(okładka miękka)

28,34 39,99 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

Carlo Barberi

Carlo Barberi urodził się w 1972 roku, w Monterrey, w Meksyku, jest twórcą komiksowym, rysownikiem oraz projektantem, który rozpoczynał swoją karierę od pracy przy pisaniu i rysowaniu niezależnych meksykańskich komiksów, takich jak "Valiant", z innym słynnym artystą Edgarem Delgado. W późniejszych latach nawiązał współpracę z amerykańskimi wydawnictwami współtworząc między innymi "Saint Slayer" dla wydawnictwa Dark Horse.

Carlo Barberi pracuje w branży komiksowej od 2000 roku. Karierę na rynku amerykańskim rozpoczął w wydawnictwie Dark Horse przy zeszytach "DHP" tworząc cztery krótkie historie. Następnie rozpoczął współpracę z jednym z największych światowych wydawnictw czyli DC, pracując nad ilustracjami do "Supermana", ""Impulse'a", "Batmana Orphans", "Outsiders", "Blue Bettle'a", "Flasha" i "Batmana Brave and the Bold".

Carlo Barberi na swoim koncie ma również pracę dla drugiego największego wydawnictwa w branży czyli Marvela, gdzie pracował nad tytułami takimi jak "Nowi Mutanci", mini-serią "Ororo: Before the Storm", kilkoma stronami do rocznika "X-Force" i opowiadaniem "Age of X" w pierwszym wydaniu, "Deadpoolem" oraz kilkoma książkami o Spidermanie, jest także współtwórcą "Scarlet Spider" oraz "Amazing X-Men".

Ładowanie...