Xi
 » Campbell Books

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Campbell Books

   (9 produktów)

  Tyranozaur. Poznajmy dinozaury

  Campbell Books, Katarzyna Grzyb

  (okładka twarda)

  21,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pająk. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

  Campbell Books, Katarzyna Grzyb, Teresa Bellon

  (okładka twarda)

  17,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Diplodok. Poznajmy dinozaury. Akademia mądrego dziecka

  Campbell Books, Katarzyna Grzyb

  (okładka twarda)

  19,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Motyl. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

  Campbell Books, Katarzyna Grzyb, Teresa Bellon

  (okładka twarda)

  17,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Campbell Books

  Campbell Books to grupa autorów tworzących edukacyjne książki dla dzieci. Ilustrowane książeczki są przeznaczone dla czytelników w wieku 0-5 lat. Ta rewelacyjna literatura dziecięca wyróżnia się innowacyjnością i znakomitymi pomysłami na zainteresowanie dziecka treścią opowieści. Bogato ilustrowane, napisane prostym językiem oraz wyposażone w ciekawe dodatki, te wyjątkowe pozycje łatwo przyciągają uwagę dziecka. Książki Campbell Books są przeznaczone zwłaszcza dla dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę czytania. To świetny początek przygody z literaturą!

  Produkt Campbell Books łączy w sobie cechy książki i zabawki. Proste opowieści z tych książek są łatwe do zrozumienia oraz nawiązują do obiektów znanych dziecku z domu lub przedszkola. Wyjaśniają znaczenie uniwersalnych wartości i ułatwiają naukę podstawowych umiejętności. Autorzy pomagają dzieciom w codziennych zajęciach oraz rozbudzają zainteresowanie otoczeniem. Książki Campbell Books zawierają też ruchome elementy. Przesuwając je, dziecko ćwiczy motorykę małą i logiczne myślenie. Autorzy przekazują dzieciom podstawowe informacje o emocjach, miejscach, pojazdach, relacjach społecznych oraz świecie natury.

  "Kiedy czuję radość" - jedna z książek Campbell Books, które wyjaśniają dzieciom, jak działają emocje. Autorzy opowiadają w zrozumiały dla dziecka sposób, czym jest szczęście i co sprawia ludziom radość. Ponadto czytelnicy znajdą tu również świetne porady dla rodziców. Autorzy podpowiadają, jak rozmawiać z dziećmi o uczuciach oraz proponują ćwiczenia, które ułatwiają rozładowywanie negatywnych emocji.

  Ładowanie...