Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Campbell Books

 (8 produktów)

Pszczoła. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

18,98 26,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Pająk. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

18,99 26,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Biedronka. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

19,19 26,99 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

Motyl. Pokochaj naturę. Akademia mądrego dziecka

18,36 26,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Campbell Books

Campbell Books to grupa autorów tworzących edukacyjne książki dla dzieci. Ilustrowane książeczki są przeznaczone dla czytelników w wieku 0-5 lat. Ta rewelacyjna literatura dziecięca wyróżnia się innowacyjnością i znakomitymi pomysłami na zainteresowanie dziecka treścią opowieści. Bogato ilustrowane, napisane prostym językiem oraz wyposażone w ciekawe dodatki, te wyjątkowe pozycje łatwo przyciągają uwagę dziecka. Książki Campbell Books są przeznaczone zwłaszcza dla dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę czytania. To świetny początek przygody z literaturą!

Produkt Campbell Books łączy w sobie cechy książki i zabawki. Proste opowieści z tych książek są łatwe do zrozumienia oraz nawiązują do obiektów znanych dziecku z domu lub przedszkola. Wyjaśniają znaczenie uniwersalnych wartości i ułatwiają naukę podstawowych umiejętności. Autorzy pomagają dzieciom w codziennych zajęciach oraz rozbudzają zainteresowanie otoczeniem. Książki Campbell Books zawierają też ruchome elementy. Przesuwając je, dziecko ćwiczy motorykę małą i logiczne myślenie. Autorzy przekazują dzieciom podstawowe informacje o emocjach, miejscach, pojazdach, relacjach społecznych oraz świecie natury.

"Kiedy czuję radość" - jedna z książek Campbell Books, które wyjaśniają dzieciom, jak działają emocje. Autorzy opowiadają w zrozumiały dla dziecka sposób, czym jest szczęście i co sprawia ludziom radość. Ponadto czytelnicy znajdą tu również świetne porady dla rodziców. Autorzy podpowiadają, jak rozmawiać z dziećmi o uczuciach oraz proponują ćwiczenia, które ułatwiają rozładowywanie negatywnych emocji.

Ładowanie...