Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Bernadette von Dreien

   (2 produktów)

  Christina. Bliźniaczki urodzone jako światło. Tom 1

  (okładka miękka)

  54,86 
  Wysyłka dzisiaj

  Christina. Wizja dobra. Tom 2

  (okładka miękka)

  55,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Bernadette von Dreien

  Bernadette von Dreien była wyczynową sportsmenką w lekkoatletyce, obecnie jest naturopatą. Zasłynęła jako autorka książek "Christina. Bliźniaczki urodzone jako światło" oraz "Christina. Wizja dobra" opisujących historię wyjątkowych narodzin swojej córki Christiny, jej dzieciństwa oraz młodości.

  Bernadette von Dreien urodziła się 16 stycznia 1972 roku w Toggenburgu w Szwajcarii jako Bernadette Brandle. Od 1997 roku - już jako Bernadette Meier - zdobywała liczne medale w biegach długodystansowych w maratonie, półmaratonie, biegu na 10000 m, biegach górskich i narciarstwie biegowe. Kilkakrotnie uzyskała tytuł mistrzyni Szwajcarii oraz liczne klasyfikacje w pierwszej dziesiątce mistrzostw Europy i świata. Do lata 2015 roku była zawodniczką w kadrze lekkoatletycznej drużyny szwajcarskiej.

  Jej życie zmieniło się w roku 2001, kiedy na świat przyszła córka Christina. To jej poświęcone są bestsellerowe książki Bernadette. Christina urodziła się 15 kwietnia 2001 roku jako osoba ze znacznie rozszerzoną świadomością i licznymi zdolnościami paranormalnymi. Od wczesnego dzieciństwa wykazywała się wysoką etyką, mądrością i wewnętrznymi spokojem, a przy tym w naturalny i swobodny sposób obchodziła się ze swoimi zdolnościami - trójwymiarową percepcją, postrzeganiem aury, jasnowidzeniem, telepatią, telekinezą, kontaktem z zaświatami, komunikacją ze zwierzętami i roślinami.

  Obie książki poświęcone są historii Christiny - jej narodziny, dorastanie, młodość, a następnie ukończenie szkoły, ujawnienie się jej planu życiowego i wspaniały początek jej działalności publicznej, w ramach których opowiada o potędze świadomości, bezwarunkowej miłości i nowym etapie ewolucji. Jak twierdzi Bernadette, jej córka jest świadomie połączona ze sferami wyższych wymiarów i inkarowała się razem ze swoją bliźniaczką Eleną na Ziemi, aby szerzyć wolność, prawdę, miłość, pokój i światło.

  Bernadette von Dreien została asystentką medyczną, a w latach 2013-2017 ukończyła dodatkowe szkolenie w zakresie naturopatii ze specjalizacją w tradycyjnej europejskiej naturpatii, której założeniem jest domniemana zdolność organizmu do samoleczenia. Obecnie mieszka z córką i synem Mariem we wsi Dreien w szwajcarskim kantonie St. Gallen.

  Ładowanie...