Bliźniaczki urodzone jako światło. Christina. Tom 1 (Bernadette von Dreien) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bliźniaczki urodzone jako światło. Christina. Tom 1

Bernadette von Dreien

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Hartigrama
Liczba stron: 342

Produkty powiązane:

Kup w zestawie:

Bliźniaczki urodzone jako światło. Christina. Tom 1
5/5
39,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
180,00 zł
110,88 zł
oszczędzasz 69,12 zł (38%)
-39%

65,00 zł

39,69 zł

oszczędzasz 25,31 zł (39%)

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 37,89 zł 🛈

Opis

"Bliźniaczki urodzone jako światło" to pierwszy tom pasjonującej historii Christiny von Dreien, spisanej z perspektywy jej matki, Bernadetty, która opisuje wyjątkowe narodziny swojej córki, jej dzieciństwo i młodość do szesnastego roku życia. Bohaterka tej niezwykłej opowieści przygotowuje się w tych latach do trójwymiarowości i zadania życiowego, któremu postanowiła się poświęcić i które określa trzema kluczowymi pojęciami: wolności, prawdy i miłości.

Christina von Dreien urodziła się 15 kwietnia 2001 roku w szwajcarskim Toggenburgu jako osoba ze znacznie rozszerzoną świadomością i licznymi zdolnościami paranormalnymi. Należy do nowej generacji młodych ludzi wskazujących na zupełnie nowy wymiar bycia człowiekiem. To pokolenie ewolucyjnych myślicieli postrzega, opisuje i przeżywa istnienie człowieka jako kompleksowość fizyki kwantowej, neuropsychologii i duchowości. Christina należy do prekursorów i inspiratorów, którzy pojawili się na świecie, by przekazać nam, jaką wewnętrzną wartość i wielkość posiadamy jako gatunek ludzki i jak dużo pozytywnego potencjału w nas drzemie.

Bohaterka "Bliźniaczek urodzonych jako światło" od zawsze wykazywała nadzwyczajne zrozumienie aktualnej sytuacji na świecie, zaskakując przy tym swoich słuchaczy wysoką etyką, mądrością i wewnętrznym spokojem. Podczas swoich licznych wystąpień publicznych Christina pokazuje, jak poprzez potęgę naszej świadomości i bezwarunkowej miłości możemy przekształcić nasze indywidualne i kolektywne życie w uzdrawiający i konstruktywny sposób.

Christina von Dreien w zupełnie naturalny i swobodny sposób obchodzi się ze swoimi licznymi paranormalnymi zdolnościami, w tym wielowymiarową percepcją, postrzeganiem aury, jasnowidzeniem, telepatią, telekinezą, kontaktem ze zaświatami, komunikacją ze zwierzętami lub roślinami. Jej matka i zarazem autorka niniejszej książki twierdzi, że córka od urodzenia jest świadomie połączona ze sferami wyższych wymiarów i cywilizacji człowieka, zwiastując dzięki temu nowy etap jego ewolucji.

Christina inkarnowała się razem swoją bliźniaczką Eleną na Ziemi, aby szerzyć światło i pokój. Ta historia daje nadzieję na lepsze, szczęśliwsze życie w niespokojnym świecie, narażonym na liczne zagrożenia, którym możemy przeciwdziałać, gdybyśmy wszyscy wspólnie osiągnęli rozszerzoną świadomość i opracowali rozwiązania i perspektywy, które byłyby skuteczne długoterminowo. "Jednak ludzie mają wolną wolę" - mówi Christina - "Wszystko zależy od ich decyzji".

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2898152
Tytuł Bliźniaczki urodzone jako światło. Christina. Tom 1
Autor Bernadette von Dreien
Wydawnictwo Hartigrama
Liczba stron 342
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 210 x 140
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.37
Cena detaliczna 65,00 zł
Nasza cena 39,69 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Robert L.

Klient zweryfikowany

5/5
| 27-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Tutaj powtórzę moją recenzję napisaną dla Tomu 2, ponieważ oba tomy należy traktować jako jedna całość historii widzianej z perspektywy matki Christiny:
"Co do formy, to książka jest napisana w taki sposób, że czyta się ją bardzo lekko - tutaj zasługa nie tylko autorki, ale też polskiego tłumacza. Jeśli chodzi o treść, to przesłanie płynące z książki jest balsamem dla duszy w tych zwariowanych czasach, zwłaszcza dla osób które obecnego rozwoju wypadków się nie spodziewały i nie mają pojęcia z czego to nagłe wariactwo wynika."

Marek M.

Klient zweryfikowany

1/5
| 31-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Niestety przeczytany fragment książki nie spełnił oczekiwań. Dojechałem do strony w którym Christina opisywała widywane w ogrodzie krasnale i to był mój koniec wspólnego poznawania światów w zakresie rozszerzonej rzeczywistości.

Edyta T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Ksiaza zdecydowanie kompletnie inna niż sie spodziewałam, ale nie zmienia to faktu, że dobrze mi s ie ja czytało i jest ciekawa. przedstawia nam życie kobiety z perspektywy mamy. To jak jej dzieci się wyróżniają sposród innych oraz co trzeba było zrobic by w pełni rozwinęły swoje zdolości paranormalne. Książka warta polecenia i przeczytania ton na pewno. Trochę biografia trochę jednak historia niesamowitych zdolności.

Mirosława B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka opowiedziana z perspektywy matki, która robi wszystko by pomóc córce rozwijać swoje zdolności. Książka jest bardzo inspirująca i trochę zaskakująca. Spodziewałam się czegoś bardziej może naukowego, a okazało się, ze całość jest bardzo przytulna i trafia do czytelnika przez to jak została napisana. Zdecydowanie mogę polecić ta książkę. Wprowadziła wiele zrozumienia do mojego życia oraz oczywiście światła.

Mirosława N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka według mnie porusza ważny temat. Na świecie jest wiele niedowiarków, którzy mówią, że zjawiska paranormalne się zdążają rzadko albo są w ogóle zmyślone. Moim zdaniem, świadczy to o coraz większym rozwoju ludz,i skoro dostrzegają to połączenie z np duszami. Może faktycznie czeka nas nowy etap w ewolucji człowieka. Książka genialna, czytało się ją super. Bardzo polecam wszystkim przeczytać !

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
8. lutego, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...