Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Beata Wróbel

 (4 produktów)

Sztuka kobiecości

Beata Wróbel, Aneta Borowiec

(okładka miękka)

24,79 39,99 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet: Sztuka obsługi penisa / Sztuka kobiecości

(okładka miękka)

49,58 79,98 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet: Sztuka kobiecości / Sztuka kochania

(okładka miękka)

47,28 79,98 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Beata Wróbel

Beata Wróbel to znana lekarka, która specjalizuje się w ginekologii, seksuologii i położnictwie. Od wielu lat prowadzi praktykę lekarką oraz badania naukowe. Stawia na terapię ginekologii i seksuologię ginekologiczną. Współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym. Jest autorką przełomowych badań, dotyczących zdrowia seksualnego kobiet. Pisze książki o tematyce zdrowotnej oraz cenione artykuły medyczne.

Beata Wróbel była jedną z pierwszych osób w Polsce, które podjęły się holistycznej diagnozy i leczenia ginekologicznego oraz zajęły seksuologią ginekologiczną. Ogromne doświadczenie naukowe zapewniła badaczce wieloletnia praktyka lekarska. Autorka stawia również na działalność edukacyjną. Według niej ciało i jego funkcja przez całe życie człowieka stanowią niepodzielną całość biologiczną, emocjonalną, a nawet duchową. Ciało jest więc siedliskiem emocji, myśli oraz wspomnień, które budują ludzką osobowość. Badaczka korzysta z najnowszej metodologii diagnostycznej i terapeutycznej. Dzięki wywiadom oraz rozmowom powstają podcast i artykuły blogowe, a autorka przy ich pomocy może dodatkowo dzielić się swoją szeroką wiedzą oraz doświadczeniem lekarskim.

"Sztuka kobiecości" - słynna rozmowa z Beatą Wróbel, opracowana przez dziennikarkę, Anetę Borowiec. Autorki wywiadu w wyjątkowy sposób opowiadają o kobiecości, wyjaśniając wszystkie elementy, z których się składa. Książka ułatwia zrozumienie procesów biologicznych, zachodzących w organizmie, a także rozwiewa wiele wątpliwości, dotyczących zdrowego życia. To jednak nie tylko wiedza biologiczna, ale także psychologiczna, a nawet społeczna. Autorki poruszają tematy związane z relacjami rodzinnymi lub różnymi rolami społecznymi. Co ważne, książka jest polecana jednocześnie kobietom i mężczyznom.

Ładowanie...