Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Anna Lipa

   (17 produktów)

  Afazja. Praca z tekstem

  31,78 
  Wysyłka 24 godziny

  Ćwiczenia do terapii afazji cz. 2

  23,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Ćwiczenia do terapii afazji cz. 3

  20,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Afazja. Praca z tekstem, część 2

  56,56 
  Wysyłka 24 godziny

  Czytam i rozumiem cz.2

  65,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Czytam i rozumiem. Cz.1

  65,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Anna Lipa

  Mgr Anna Lipa to ceniona terapeutka, głównie zajmująca się neurologopedią. Ponadto jest autorką publikacji i zbiorów ćwiczeń, które są przeznaczone zwłaszcza dla osób z problemami rozwojowymi. Pomaga osobom dorosłym, prowadząc zajęcia terapeutyczne.

  Anna Lipa pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Ludwika Rydygiera w Krakowie (Odział Neurologii i Udarów Mózgu, a także Oddział Rehabilitacji Neurologicznej). Ponadto prowadzi praktykę neurologopedyczną w Przyszpitalnej Poradni Logopedycznej.

  "Ćwiczenia operacji myślowych 2" - zbiór zadań przygotowany przez Annę Lipę we współpracy z innymi autorami. Jest przeznaczony dla osób, które mają problemy z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji. Pomaga w walce z zaburzeniami komunikacji oraz z obniżoną sprawnością intelektualną.

  Ćwiczenia rozwijają pamięć, ułatwiają analizę literową, wyrazową i zdaniową oraz poszerzają umiejętności komunikacyjne. To świetna okazja, by ćwiczyć umysł i dłużej zachować sprawność intelektualną. W książce znajdują się zadania proste oraz złożone, dzięki czemu można łatwo dopasować propozycje do zajęć z osobami o różnym stopniu zaburzeń językowych. Zadania są polecane również podczas ćwiczenia z osobami niedosłyszącymi.

  Ładowanie...