Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Alix E. Harrow

 (3 produktów)

Dawne i przyszłe wiedźmy

5/5
33,59 42,90 zł −22%
Wysyłka 24 godziny

Dziesięć tysięcy drzwi

(okładka miękka)

5/5
22,46 34,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

The Once and Future Witches

(okładka miękka)

43,16 45,00 zł −4%
Wysyłka 2 dni robocze

Alix E. Harrow

Alix E. Harrow urodziła się 9 listopada 1989 roku, jest amerykańską pisarką science fiction i fantasy, zdobywczynią nagrody Hugo. Jej krótkie opowiadania były nominowane do nagród Nebula, World Fantasy Award i Locus Award, a w 2019 roku zdobyła nagrodę Hugo za opowiadanie "A Witch's Guide to Escape: A Practical Compendium of Portal Fantasies".

Alix E. Harrow rozpoczęła naukę w Berea College w wieku szesnastu lat, gdzie w ciągu trzech lat uzyskała tytuł licencjata z historii. Następnie zdobyła tytuł magistra historii na Uniwersytecie Vermont.

Jej pierwsza powieść "Dziesięć tysięcy drzwi" została świetnie przyjęta przez krytyków i nominowana do wielu nagród, w tym do Hugo Award, Nebula Award i World Fantasy Award dla najlepszej powieści. Harrow napisała także kilka krótkich opowiadań dla różnych portali i wydawnictw. Zanim zdecydowała się na pełnoetatową karierę pisarki, pracowała jako nauczyciel akademicki i jako adiunkt wykładała historię Afryki i Afroamerykanów na Uniwersytecie Wschodniego Kentucky.

W swojej karierze pracowała jako nauczyciel, robotnik rolny i kasjer, sprzedawca lodów i pracownik biurowy. Mieszkała w namiotach i samochodach, ciasnych mieszkaniach miejskich i odosobnionych domkach. Posiada karty biblioteczne w co najmniej pięciu amerykańskich stanach. Aktualnie jest pełnoetatową pisarką mieszkającą z mężem i, jak sama mówi, dwójką na wpół zdziczałych dzieci, w Berea w stanie Kentucky.

Ładowanie...