Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ali Hazelwood

 (2 produktów)

The Love Hypothesis

Ali Hazelwood

(okładka miękka)

5/5
28,79 44,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

The Love Hypothesis

Ali Hazelwood

(okładka miękka)

38,29 51,00 zł −25%
Wysyłka 2 dni robocze

Ali Hazelwood

Ali Hazelwood to pochodząca z Włoch pisarka i neurobiolog. Pisze powieści romantyczne. Od najmłodszych lat dużo podróżowała. Mieszkała w Niemczech oraz Japonii, a następnie przeprowadziła się do USA, by tam kontynuować studia neurobiologiczne. Obecnie wykłada na uczelni, a także tworzy kolejne opowieści romantyczne.

Twórczość Ali Hazelwood nawiązuje do motywów klasycznych romansów, ale autorka przenosi je w środowisko akademickie, rzadko wykorzystywane przez pisarzy powieści romantycznych. Bardzo lubi przetwarzać doskonale znane czytelnikom schematy fabularne romansów, nadając im przy tym całkiem nowy styl. Akcja utworów tej autorki rozgrywa się głównie w laboratoriach, salach wykładowych i akademikach, a głównymi bohaterami są różni naukowcy. Jak zawsze w przypadku romansów czytelnicy mogą jednak liczyć na nastrojowe opowieści, pełne emocji oraz wzruszających chwil. Ali Hazelwood dokładnie oddaje w swojej twórczości realia akademickie, prezentując przy tym miłosne historie, które na zawsze zapadają w pamięć. Autorka interesuje się głównie nauką i literaturą, chociaż lubi też koty, a w wolnym czasie często biega lub ogląda seriale.

"The Love Hypothesis" - Ali Hazelwood zaprasza na pełną wzruszeń opowieść o dwóch naukowcach i poszukiwaniu miłości. Główna bohaterka jest doktorantką na Uniwersytecie Stanforda. To zdolna badaczka, ale boryka się w z osobistymi problemami. Niedawno zerwała z chłopakiem, a chcąc udowodnić koleżance, że do niego nie wróci, postanowiła jej obiecać, że pocałuje pierwszego napotkanego mężczyznę. Przypadkowo trafia na młodego wykładowcę, którego studenci uważają za prawdziwy postrach uczelni. Czego nauczy się bohaterka dzięki temu zaskakującemu eksperymentowi miłosnemu? Ali Hazelwood z pewnością zaskoczy wielu czytelników!

Ładowanie...