Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

 (3 produktów)

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Agnieszka Stążka - Gawrysiak jest nie tylko prefesjonalnym coachem, coachem kryzysowym, mentorką, ale także Facylitatorką metody Self - Reg, pomagającej lepiej zrozumieć stres i bardziej efektywnie zarządzać swoją energią oraz napięciem. Napisała jak dotąd dwie książki:

Pierwsza z wyżej wymienionych pozycji przeznaczona jest dla czytelników w wieku 3 - 7 lat, natomiast druga adresowana jest dla dzieci od 6. do 10. roku życia.

Agnieszka Stążka - Gawrysiak jest mamą trzech synów i na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę, by poprawić jakość życia swojej rodziny. Dzieli się własnym doświadczeniem, pisząc bloga DyleMatki. Jej misją jest wspieranie osób wrażliwych, by umiejętnie rozwijały skrzydła i żyły na co dzień pełnią własnych możliwości.

Autorka uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach, a swój intensywny rozwój zawodowy i osobisty łączy z zaangażowanym macierzyństwem. Swoim przykładem inspiruje i dostarcza wielu osobom cennych informacji na temat oswajania stresu.

Jej książki zawierają też fragmenty pisane z myślą o rodzicach, wychowawcach i pedagogach, co sprawia, że ich lektura jest wartościowa i dla starszych i młodszych czytelników.

Ładowanie...