Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Agnieszka Lasko

   (2 produktów)

  Fortepian pierwsza klasa

  Agnieszka Lasko

  (okładka miękka)

  62,02 
  Wysyłka dzisiaj

  Opowiastki. Litte Storis. Kurze Geschichten

  Agnieszka Lasko

  (okładka miękka)

  38,10 
  Wysyłka dzisiaj

  Agnieszka Lasko

  Agnieszka Lasko jest pianistką, kompozytorem i nauczycielką muzyki. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Uczy w Państwowej Szkole Muzycznej w Łodzi oraz współpracuje z Wydawnictwem Euterpe, komponując i pisząc wspaniałe książki wypełnione dźwiękami. Opracowuje podręczniki muzyczne, dzięki którym dziecko może poznać podstawy muzyki oraz sprawnie wykonać wiele prezentowanych ćwiczeń.

  Na uwagę zasługuje również forma książek Agnieszki Lasko. Wypełnione barwnymi ilustracjami, łatwo zachęcają do grania i śpiewania. Pianistka prezentuje wiele opracowanych przez siebie ćwiczeń oraz szczegółowo wyjaśnia każde zadanie. To wspaniała okazja, by od najmłodszego wieku próbować przekazać dzieciom zamiłowanie do pięknej muzyki.

  "Opowiastki" - ta kolorowa książka sprawnie pomaga dzieciom rozwijać się muzycznie. Zawiera 16 ciekawych ćwiczeń, uczących nie tylko podstawowych technik, ale także improwizacji. Autorka wykorzystała tutaj odniesienia do baśniowych światów i natury. Niemal od samego początku stawia na rozwijanie wyobraźni muzycznej oraz twórczego myślenia, zachęcając dziecko do prezentowania własnej twórczości. W środku zamieszczono utwory o różnym charakterze, a dodatkowo zadania zostały ozdobione barwnymi ilustracjami.

  Ładowanie...