Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Agnieszka Lasko

 (1 produktów)

Fortepian pierwsza klasa

(okładka miękka)

5/5
58,89
Wysyłka 24 godziny

Agnieszka Lasko

Agnieszka Lasko jest pianistką, kompozytorem i nauczycielką muzyki. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Uczy w Państwowej Szkole Muzycznej w Łodzi oraz współpracuje z Wydawnictwem Euterpe, komponując i pisząc wspaniałe książki wypełnione dźwiękami. Opracowuje podręczniki muzyczne, dzięki którym dziecko może poznać podstawy muzyki oraz sprawnie wykonać wiele prezentowanych ćwiczeń.

Na uwagę zasługuje również forma książek Agnieszki Lasko. Wypełnione barwnymi ilustracjami, łatwo zachęcają do grania i śpiewania. Pianistka prezentuje wiele opracowanych przez siebie ćwiczeń oraz szczegółowo wyjaśnia każde zadanie. To wspaniała okazja, by od najmłodszego wieku próbować przekazać dzieciom zamiłowanie do pięknej muzyki.

"Opowiastki" - ta kolorowa książka sprawnie pomaga dzieciom rozwijać się muzycznie. Zawiera 16 ciekawych ćwiczeń, uczących nie tylko podstawowych technik, ale także improwizacji. Autorka wykorzystała tutaj odniesienia do baśniowych światów i natury. Niemal od samego początku stawia na rozwijanie wyobraźni muzycznej oraz twórczego myślenia, zachęcając dziecko do prezentowania własnej twórczości. W środku zamieszczono utwory o różnym charakterze, a dodatkowo zadania zostały ozdobione barwnymi ilustracjami.

Ładowanie...