Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Agnieszka Kolanko

 (3 produktów)

Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy

(okładka miękka)

5/5
31,22 35,00 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Agnieszka Kolanko

Agnieszka Kolanko to autorka materiałów edukacyjnych. Jest nauczycielką współorganizującą kształcenie specjalne w szkołach w Krośnie oraz Chorkówce, gdzie opiekuje się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami autystycznymi. Podczas codziennych zajęć pomaga przygotować uczniów do życia w społeczeństwie, nawiązywania dobrych relacji międzyludzkich, a także budowania poczucia własnej wartości.

Agnieszka Kolanko opracowuje materiały edukacyjne, związane zwłaszcza z kształceniem specjalnym. Produkty te pomagają dzieciom w nawiązywaniu znajomości i dobrym rozumieniu emocji. Ćwiczenia przygotowane przez autorkę rozwijają umiejętności społeczne. Agnieszka Kolanko uczy dzieci z zaburzeniami autystycznymi odczytywania emocji oraz pomaga osobom z problemami emocjonalnymi. Proste ćwiczenia umożliwiają uczniowi wczucie się w sytuację innego człowieka, znakomicie rozbudzając empatię. Agnieszka Kolanko jest mamą dwóch synów z zespołem Aspergera i sama zmaga się z tym zaburzeniem.

"Buduję poczucie własnej wartości" - materiały edukacyjne przygotowane przez Agnieszkę Kolanko dla uczniów w wieku 8-15 lat. Praktyczne ćwiczenia rozwijają poczucie własnej wartości, pomagając w walce z niską samooceną. Autorka zebrała również proste zasady pozytywnego myślenia. Te świetne materiały edukacyjne ułatwiają uczniowi odkrycie swoich mocnych stron i zwiększenie pewności siebie. Produkt sprawdza się podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych. Jest polecany nauczycielom, rodzicom i psychologom.

Ładowanie...