Xi
 » Agnieszka Kolanko

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Agnieszka Kolanko

   (5 produktów)

  Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy

  Agnieszka Kolanko

  (okładka miękka)

  39,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Trenuję umiejętności komunikacyjne. Karty pracy

  Agnieszka Kolanko

  (okładka miękka)

  39,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Radzę sobie z przemocą w szkole i Internecie

  Agnieszka Kolanko

  (okładka miękka)

  33,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Agnieszka Kolanko

  Agnieszka Kolanko to autorka materiałów edukacyjnych. Jest nauczycielką współorganizującą kształcenie specjalne w szkołach w Krośnie oraz Chorkówce, gdzie opiekuje się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami autystycznymi. Podczas codziennych zajęć pomaga przygotować uczniów do życia w społeczeństwie, nawiązywania dobrych relacji międzyludzkich, a także budowania poczucia własnej wartości.

  Agnieszka Kolanko opracowuje materiały edukacyjne, związane zwłaszcza z kształceniem specjalnym. Produkty te pomagają dzieciom w nawiązywaniu znajomości i dobrym rozumieniu emocji. Ćwiczenia przygotowane przez autorkę rozwijają umiejętności społeczne. Agnieszka Kolanko uczy dzieci z zaburzeniami autystycznymi odczytywania emocji oraz pomaga osobom z problemami emocjonalnymi. Proste ćwiczenia umożliwiają uczniowi wczucie się w sytuację innego człowieka, znakomicie rozbudzając empatię. Agnieszka Kolanko jest mamą dwóch synów z zespołem Aspergera i sama zmaga się z tym zaburzeniem.

  "Buduję poczucie własnej wartości" - materiały edukacyjne przygotowane przez Agnieszkę Kolanko dla uczniów w wieku 8-15 lat. Praktyczne ćwiczenia rozwijają poczucie własnej wartości, pomagając w walce z niską samooceną. Autorka zebrała również proste zasady pozytywnego myślenia. Te świetne materiały edukacyjne ułatwiają uczniowi odkrycie swoich mocnych stron i zwiększenie pewności siebie. Produkt sprawdza się podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych. Jest polecany nauczycielom, rodzicom i psychologom.

  Ładowanie...