Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy

Agnieszka Kolanko

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 60
-11%

35,00 zł

31,22 zł

oszczędzasz 3,78 zł (11%)

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Poczta Polska 10,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 10,99 zł

Opis

"Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy" to świetne materiały edukacyjne przeznaczone dla uczniów w wieku 8-15 lat. Produkt wspiera ucznia w odkrywaniu pewności siebie i jest przeznaczony przede wszystkim do zastosowania podczas zajęć terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami autystycznymi. Może być również pomocny dla młodych osób, które czują się nieakceptowane oraz mają trudności z odkryciem własnej wartości. Karty uczą akceptacji samego siebie i ułatwiają walkę z niską samooceną. Dzięki nim nauczyciel lub terapeuta może wyjaśnić dzieciom, jak wyciągać wnioski z niepowodzeń.

Prezentowane materiały edukacyjne pomagają uczestnikom zajęć odkryć, jakie zachowanie człowieka może powodować u innych osób niską samoocenę. Znajdziesz tu tematykę dotyczącą codziennych spraw, dobrze znanych uczniom. Omawiając różne życiowe sytuacje, uczestnik zajęć odkrywa swoje mocne i słabe strony, a ponadto uczy się zasad pozytywnego myślenia. Zapamiętuje również, w jaki sposób porażka daje szansę, by w przyszłości uniknąć wielu błędów. Agnieszka Kolanko przekazuje dzięki tym materiałom edukacyjnym podstawową wiedzę o cechach osób optymistycznych, pesymistycznych oraz narcystycznych.

Co jeszcze tutaj znajdziesz? Autorka przygotowała praktyczny dziennik samooceny. Ten przedmiot umożliwia rozpisanie lub rozrysowanie poszczególnych etapów wzmacniania poczucia własnej wartości. 500 naklejek ułatwia zaznaczenie najważniejszych informacji. "Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy" to produkt polecany nauczycielom, pedagogom szkolnym i terapeutom. Będzie odpowiedni jednocześnie na zajęcia indywidualne oraz grupowe. Znajdziesz tu, charakterystyczny dla materiałów edukacyjnych Agnieszki Kolanko, motyw przewodni z kolorowymi klockami, który z pewnością spodoba się wielu dzieciom.

Warto zwrócić uwagę na nowoczesne opracowane graficzne prezentowanych kart. Te praktyczne materiały edukacyjne dzięki ilustracjom i przejrzyście ułożonej treści dobrze przekazują informacje. Ponadto znakomicie ułatwiają powtórzenie oraz zapamiętanie pozyskanej wiedzy. Te kolorowe materiały edukacyjne sprawdzą się w szkole, w domu i na zajęciach z psychologiem. Warto polecić je również rodzicom, dbającym o częste rozmowy z dziećmi. Produkt dobrze przygotowuje dziecko na szkolne wyzwania oraz oczekiwania stawiane przez współczesne społeczeństwo.

Zobacz również kategorię "Książki pedagogiczne, resocjalizacja", w której znajdziesz ciekawe publikacje dla nauczyciela lub psychologa.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3245131
Tytuł Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy
Autor Agnieszka Kolanko
Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 60
Data premiery 2022-06-13
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 293 x 205 x 10
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.27
Cena detaliczna 35,00 zł
Nasza cena 31,22 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Violetta N.

5/5
| 23-08-2022
Przerobiłam to z córką, polecono nam to w szkole, bo od jakiegoś czasu widziałam u niej zupełny brak wiary we własne możliwości, a jest przecież wartościowym i cudownym dzieckiem. Karty są naprawdę proste do zrealizowania, wiele uświadamiają dziecku, także rodzicom i stanowią drogowskaz, jak wzmacniać w pociechach wewnętrzną siłę, wiarę, świadomość zalet itd. Karty stanowią sporą pomoc, bo dziecko też inaczej patrzy na to, co jest napisane przez kogoś, niż na to, co stara się przekazać rodzic. Polecam!

Karolina Z.

5/5
| 22-08-2022
Przejrzyste i ciekawe karty pracy dla każdego dziecka by poprawić i budować poczucie własnej wartości. Karty dostosowane do wieku i trudności. Ciekawe i pouczające informacje dla dziecka i rodzica o emocjach, trudnych tematach i tym jak o siebie dbać i pielęgnować swoją wartość. Gorąco polecam dla każdego rodzica i dziecka.

Grazyna O.

5/5
| 19-08-2022
Przerabiam te karty na zajęciach z dzieciakami, bardzo różnymi, łączy je przede wszystkim brak wiary we własną wartość, a źródło takich odczuć może być naprawdę różne. Karty są bardzo proste, trochę inaczej odbiorą je młodsze dzieci, a nastolatkowie zupełnie inaczej, jednak we wszystkich przypadkach będą praktyczne. Bardzo polecam, treść skupia się na dziecku, na jego zainteresowaniach, mocnych stronach, nastrojach. Wszystko to wymaga wsparcia i zrozumienia i nie widzę przeciwwskazań, żeby wspierać się takim właśnie materiałem przygotowanym przez specjalistkę.

Ewelina G.

5/5
| 18-08-2022
Świetny zakup. Ciekawe karty pracy. Z pewnością ułatwią pracę w wielu aspektach.

Roksana O.

5/5
| 15-08-2022
Bardzo fajny podręcznik do ćwiczenia tak samo w domu, szkole czy zajęciach. Podpatrzyłam je u naszej terapeutki i za jej wskazówkami kupiłam takie do domu. Są bardzo proste graficznie, skupiają uwagę dziecka na tym, co istotne, spokojnie można do nich wracać, kiedy widzicie u swoich młodych "spadek". Zgodnie z opisem są przeznaczone szczególnie dla dzieci ze spektrum, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że przydadzą się każdemu maluchami, który ma zaniżone poczucie własnej wartości. Polecam wszystkim rodzicom, którzy widzą takie sygnały u swojego dziecka.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
7. października, pt. — 10. października, pon.
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
10. października, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. października, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. października, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
7. października, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
10. października, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
10. października, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. października, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...