Xi

"Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 4" to podręcznik jednocześnie doceniany przez ucznia i nauczyciela, opracowany z myślą o osobach przygotowujących się do wykonywania zawodu technika architektury krajobrazu w zakresie kwalifikacji R.21. Znajdziesz tu szczegółową wiedzę o projektowaniu i urządzaniu ogrodu oraz o pielęgnacji roślin ozdobnych. To doskonała okazja, by poznać bliżej sztukę kompozycji, czyli serce architektury krajobrazu!

O czym jest "Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 4"?

Sztuka kompozycji łączy w sobie wiedzę z różnych dziedzin ogrodnictwa. Tym razem autorzy przybliżają czytelnikom tajemnice uprawy roślin ozdobnych, które są głównym elementem wielu ogrodów lub parków. Dzięki temu podręcznikowi poznasz warunki wymagane przez określone rośliny i zdobędziesz wiedzę o rodzajach gleby oraz uprawie, nawożeniu, pielęgnacji i ochronie roślin. Ponadto dowiesz się, jak wykonywać dekoracje roślinne.

Dzięki temu podręcznikowi zdobędziesz wiedzę o znaczeniu roślin ozdobnych, właściwościach gleby, melioracji i różnych zabiegach pielęgnacyjnych. Autorzy przybliżają czytelnikom również tematykę rozmnażania roślin ozdobnych. Co więcej, znajdziesz tu informacje o szkółkarstwie ozdobnym, a także nauczysz się chronić swoje uprawy przed szkodnikami oraz groźnymi chorobami. Atrakcyjne opracowanie graficzne to dodatkowa zaleta tej publikacji, która uprzyjemnia naukę, a także jest dla przyszłego architekta źródłem inspirujących pomysłów.

"Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 4" - opinie

Książka "Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 4" w przystępny sposób omawia każde zagadnienie, a przy tym jest szerokim źródłem wiedzy o uprawie roślin ozdobnych i szczegółowo wyjaśnia poruszone przez autorów tematy. Dla każdego architekta krajobrazu będzie świetnym zbiorem informacji, a także praktycznym poradnikiem, pomagającym w codziennej pracy. Znajdziesz tu wszystkie tematy, które trzeba opanować przed testami i sprawdzianami, a dzięki poradom autorów zrozumiesz nawet najtrudniejsze zagadnienia architektury krajobrazu.

Przejdź do kategorii "Architektura", by znaleźć publikacje o nowoczesnej architekturze!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

2840116
Ładowanie...