Xi
cofnij do Pojazdy ratunkowe

Kategorie

    • Ambulanse (54)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Ambulanse, karetki pogotowia - zabawki

   (54 produktów)

  Ambulanse i karetki pogotowia - zabawki, które zachwycają dzieci. Dostępne w różnych wariantach, od miniaturowych po modele z dźwiękiem i światłem. Zapewniają nie tylko rozrywkę, ale także edukację, przybliżając funkcje pojazdów ratunkowych i pracę lekarzy. Wybierz wysokiej jakości zabawkę-karetkę, aby dziecko mogło cieszyć się kreatywną zabawą i uczyć się jednocześnie.

  Ambulans Tut Tut Autka

  53,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Wader. Zestaw 3 Aut szpital

  20,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Van Pogotowie 11cm z głosem WB HIPO

  22,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw resoraków

  19,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Auto Pogotowie Van 11cm z głosem p12, cena za

  19,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Auto metalowe Moje Miasto

  9,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Auto z polskim modułem głosowym

  15,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Majorette ambulans Mercedes-Benz 12,5cm

  57,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  SIKU 1536 Pogotowie ratunkowe

  18,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans ze światłem i dźwiękiem

  20,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Karetka czerwona

  32,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans metalowy z dźwiękiem

  20,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Siku 14 - Ambulans S1461 S1461

  18,19 
  Wysyłka dzisiaj

  SOS Mercedes-Benz Sprinter 35cm

  90,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Samochód metalowy ambulans

  20,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans na baterie

  27,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Bio auto - Karetka pogotowia 18cm

  63,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Kreda chodnikowa z akcesoriami 15 sztuk

  17,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans ze dźwiękiem i światłem

  51,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Autko - ambulans

  10,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans 1:20 napęd frykcyjny

  23,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Policja z naciągiem

  34,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans z napędem frykcyjnym biały

  24,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw pojazdów 22 el.

  67,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Ambulans z noszami

  53,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Samochód karetka

  32,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Karetka - zabawka edukacyjna

  Niemal każdy kilkulatek przechodzi etap fascynacji różnego rodzaju pojazdami mechanicznymi. Osobowe samochody, imponujące szybkością motocykle, kolorowe autobusy i pociągi, maszyny budowlane... Ciekawych obiektów w najbliższym otoczeniu maluchów nigdy nie brakuje; dzieci obdarzają żywym zainteresowaniem także pojazdy specjalne, w tym oczywiście karetki pogotowia. Szybkie tempo jazdy, sygnały świetlne i dźwiękowe wywierają na kilkulatkach duże wrażenie; nie mniej ważne jest dla nich wyjaśnienie funkcji ambulansów ratunkowych, istotne dla oswojenia dzieci z tematyką zdrowia, chorób i śmierci.

  Naśladowanie sytuacji napotkanych w codziennym życiu należy do ulubionych dziecięcych zabaw - w niejednej kolekcji miniaturowych pojazdów znajduje się więc ambulans lub karetka, używane przez maluchy do zabawy w pogotowie ratunkowe lub imitacji standardowego ruchu drogowego. Jeśli chcesz sprawić swojej pociesze zabawkę tego typu, sprawdź naszą ofertę - szeroki wybór karetek i ambulansów dla dzieci umożliwi Wam wspólny wybór modelu idealnego!

  Karetka dla dzieci w kolekcji Twojej pociechy

  Ambulans-zabawka, którym Twoje dziecko będzie bawić się najchętniej, powinien odwzorowywać charakterystyczne dla pojazdów tego typu efekty świetlne i sygnały dźwiękowe. Modeli wyposażonych w te funkcje jest na rynku pod dostatkiem: są wśród nich zarówno miniaturowe samochodziki o wymiarach 10-20 cm, idealne do zabrania ze sobą w gości lub na wakacje, jak i większe modele przeznaczone głównie do stacjonarnej zabawy w pokoju.

  Niektóre zabawki-karetki pogotowia emitują nie tylko sygnał ostrzegawczy, lecz także komunikaty głosowe z charakterystycznymi dla personelu medycznego poleceniami. Komendy "Zgłoszenie przyjęte - karetka w drodze" czy "W razie wypadku dzwoń na 112" służą nie tylko urozmaiceniu zabawy - pełnią również funkcję edukacyjną, przybliżając dziecku specyfikę pracy lekarzy i ratowników oraz podstawowe zasady korzystania z ich pomocy.

  Jak wybrać zabawkę - karetkę pogotowia dobrej jakości?

  W ofercie naszej księgarni znajdziesz wyłącznie produkty sprawdzonych producentów zabawek, przestrzegających rygorystycznych norm jakości i bezpieczeństwa swojej oferty. Samochodziki Hipo, Siku czy Artyk towarzyszą dziecięcym zabawom od wielu lat; decydując się na ich produkty masz pewność, że dajesz swojemu dziecku to, co najlepsze.

  Design i funkcje ambulansów dla dzieci to już sprawa otwarta: na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, a wybór konkretnego produktu zależy od wieku i upodobań przyszłego właściciela zabawki. Do dyspozycji macie tu zarówno wierne repliki prawdziwych pojazdów, jak i propozycje luźniej inspirowane ich wyglądem: dziewczynki szczególnie ucieszą się z zestawu medycznego Hello Kitty, ozdobionego uroczymi różowymi detalami z wizerunkiem bajkowej kotki. W komplecie oprócz otwieranego, wyposażonego ambulansu znajdują się także helikopter, łóżko medyczne, a nawet figurki kocich pacjentów!

  Wśród dostępnych karetek dla dzieci znajdziecie również zabawki dla dzieci wykonane z drewna - materiału cenionego za walory wizualne, ekologię i przyjemną w dotyku fakturę, zdecydowanie milszą od zimnego plastiku. Drewniane zabawki niosą maluchom mnóstwo radości, a po odłożeniu na półkę stanowią estetyczną ozdobę dziecięcego pokoju.

  Ładowanie...