Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

365 Angielski na każdy dzień

„365. Angielski na każdy dzień” – Twój codzienny towarzysz w nauce angielskiego!Chcesz płynnie mówić w języku Szekspira, ale brakuje Ci samodyscypliny lub jasno wytyczonego planu? Poznałeś już podstawy angielskiego i chcesz doszlifować posiadaną wiedzę, tak by nie powtarzać tych samych uporczywych błędów? Dobry podręcznik – taki, jak „Angielski na każdy dzień” wydawnictwa Preston Publishing – pomoCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Preston Publishing
 • Data premiery: 2018-11-29
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 350
 • Wymiary: 23
Polecamy podobne produkty

„365. Angielski na każdy dzień” – Twój codzienny towarzysz w nauce angielskiego!

Chcesz płynnie mówić w języku Szekspira, ale brakuje Ci samodyscypliny lub jasno wytyczonego planu? Poznałeś już podstawy angielskiego i chcesz doszlifować posiadaną wiedzę, tak by nie powtarzać tych samych uporczywych błędów? Dobry podręcznik – taki, jak „Angielski na każdy dzień” wydawnictwa Preston Publishing – pomoże Ci osiągnąć cel w prosty i przyjemny sposób!

„365. Angielski na każdy dzień” to zaplanowany na 12 miesięcy nauki kurs, umożliwiający znaczne poszerzenie zasobu angielskiego słownictwa, opanowanie zasad gramatycznych oraz prawidłowej wymowy na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym. Autorka kursu dysponuje bogatym praktycznym doświadczeniem, które pozwoliło jej precyzyjnie dostosować treść podręcznika do potrzeb osób uczących się angielskiego na własną rękę.

365. Angielski na każdy dzień” – ucz się i mów w obcym języku

Conditionale, czas zaprzeszły, mowa zależna? Żadna z konstrukcji, które do tej pory były dla Ciebie piętą Achillesową, nie sprawi Ci już problemu! Skomplikowane zagadnienia gramatyczne zaprezentowane są w jasny, czytelny sposób, a dedykowane ćwiczenia pokażą Ci, jak swobodnie stosować je w praktyce. Podczas codziennych lekcji poznasz także wiele idiomów, wyrażeń potocznych i czasowników złożonych, które umożliwią Ci wyrażanie swoich myśli i wrażeń w taki sam sposób, jak native speakerzy.

Nauka z książką „365. Angielski na każdy dzień” jest nie tylko skuteczna, ale i łatwa do zmieszczenia w napiętym grafiku obowiązków. Materiał kursu opracowany jest w taki sposób, by nowe informacje wprowadzać stopniowo, według tygodniowego planu:

 • poniedziałek – gramatyka

 • wtorek – słownictwo

 • środa – przyimki, poprawna wymowa

 • czwartek – phrasal verbs

 • piątek – czasowniki nieregularne, idiomy, słowotwórstwo

 • sobota – ćwiczenia tłumaczeniowe

 • niedziela – krzyżówka językowa

Ucząc się według programu książki codziennie dostarczysz sobie solidnej dawki wiedzy, a co najważniejsze, efektywnie utrwalisz zdobyte wiadomości: ćwiczenia, powtórki i podsumowania informacji nie pozwolą Ci zapomnieć żadnego słówka ani odmiany.

365. Angielski na każdy dzień” – dlaczego warto?

Jak głosi popularne powiedzenie: „Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego realizacja wymaga czasu. Czas i tak upłynie”. Znajomość języka angielskiego to jedna z najbardziej przydatnych umiejętności, jaką możemy opanować – a systematyczna nauka z dobrym podręcznikiem w zanadrzu pozwoli Ci już po roku korzystać z szerokiego zasobu otwartych dzięki niej możliwości!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
848606
Tytuł
365 Angielski na każdy dzień
Wydawnictwo
Liczba stron
350
Data premiery
2018-11-29
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
23
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.6
Długość
232
Głębokość
170
Wysokość
15
Cena detaliczna
59,90 zł
Nasza cena
42,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
31 recenzji
 • 5
  25
 • 4
  5
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Bożena S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-02-19
  Fajny kurs jednak dla osób, które znają już angielski, mam na myśli minimum poziom A2. Materiał jest rozłożony na 365 dni, można zacząć kurs w każdy poniedziałek roku. W każdy dzień tygodnia poznajemy coś innego. W poniedziałek opanowujemy gramatykę, która jest bardzo krótko i zwięźle przedstawiona. Najczęściej w estetycznych tabelkach. We wtorki zmierzamy się ze słownictwem. W środę poznajemy przyimki i wymowę, w której pomagają nam nagrania MP3 dostępne na stronie wydawnictwa po wpisaniu kodu zawartego w książce. W czwartki konfrontujemy się z czasownikami złożonymi, które w nauce angielskiego odgrywają bardzo ważną rolę. W piątki natomiast poznajemy czasowniki nieregularne, zwykle po jednym na każdy piątek więc łatwo je zapamiętać. W ten dzień również zapoznajemy się z idiomami, czyli z wyrażeniami, których znaczenie jest niedosłowne. W sobotę powtarzamy sobie cały materiał rozwiązując ćwiczenia a w niedziele, w tak zwany ,,FUNDAY" rozgryzamy krzyżówki ze słownictwem, którego się dotychczas nauczyliśmy. Co sześć-siedem tygodni czeka na nas powtórka z całego materiału. Pod każdą lekcją są ćwiczenia, w których ćwiczymy nabyte tego dnia umiejętności. Na tej samej stronie pod spodem zadań, do góry nogami są odpowiedzi do powyższych ćwiczeń co lekko demotywuje w ich rozwiązywaniu. Książka jest wykonana bardzo estetycznie, utrzymana w jednej kolorystyce. Zaletą są też ilustracje na niektórych stronach, które umilają proces nauki i cieszą oko. Ogólnie bardzo fajny kurs. Polecam.
 • Dorota H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Zawsze z ogromną chęcią sięgam po tego typu kursy językowe. Szczególnie pozytywnie patrzę na roczne propozycje, bo wiem że nie otrzymuję wtedy jakiejś ogromnej dawki wiedzy każdego dnia, a jedynie małą cząstkę która dobrze wchodzi do głowy. Autorzy postarali się w tym przypadku, aby kurs był atrakcyjny dla przeciętnego czytelnika. Szata graficzna jest na wysokim poziomie, wszystko zostało świetnie opracowane i przygotowane. Nic dodać, nic ująć. Polecam.
 • Eliza U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Ten kurs jest dość drogi, ale z drugiej strony uważam że wart wydania każdej złotówki. Lepsza taka inwestycja niż kursy języka angielskiego w jakichś szkołach. Wszystkie nagrania są bardzo wyraźne, a materiał w książce dobrze posegregowany. Polecam zarówno laikom, osobom początkującym jak i zaawanasowanym. Warto raz na jakiś czas przypomnieć sobie gramatykę, czy zwroty.
 • Asia W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Jestem ogromną fanką takich kursów. Nie lubię uczyć się dużo, przyjmować ogromnej dawki wiedzy. Moim zdaniem najlepiej jest gdy uczymy się kilka minut, chyba wtedy jesteśmy w stanie więcej zapamiętać. Książka jest fajnie wydana, z ładną oprawą graficzną, ale w zasadzie to nie jest najważniejsze. Treść na najwyższym poziomie, wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.
 • Barbara B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Skorzystałam z tego podręcznika, bo musiałam odświeżyć nieco swój angielski. Nie posługiwałam się tym językiem od przeszło 10 lat i co nieco pozapominałam. Ta książka odświeżyła całą moją wiedzę. Uważam, że jest tak samo skuteczna jak każdy inny kurs. Tyle, ze w tym wypadku nie wydajemy milionów. Jedyne co niezbędne to duży zapał i dyscyplina. Należy uczyć się codziennie po trochu. Nie jest to trudne, bo konstrukcja książki jest niezwykle motywująca. Zresztą, przekonajcie się sami.
 • Anita J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Wraz z tą książką uczymy się zarówno gramatyki, jak i nowych słówek. Napisana jest w taki sposób, że nauka z niej to czysta przyjemność. Dzięki temu, że materiał podzielony jest na każdy dzień, to jesteśmy w stanie usystematyzować swoją wiedzę. Poza tym jest ładnie wydana, kolorowa. Cena może odrobinę za wysoka, no ale z drugiej strony wszystkie książki do nauki języków obcych są drogie.
 • Zofia J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-25
  W moim osobistym odczuciu nie ma lepszego kursu do nauki angielskiego Wcześniej uczęszczałam na takie standardowe, stacjonarne kursy jednak zauważyłam, że są one w moim przypadku małe efektywne. Postanowiłam spróbować takich kursów. Nie wydała m na niego mnóstwa pieniędzy, więc czemu by nie spróbować. Okazało się, ze to strzał w dziesiątkę. Wiedza sama wchodzi do głowy. Pewnie dlatego, że nie ma tego dużo do przyswojenia każdego dnia. Polecam mocno. Bombowa pozycja.
 • Olga P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-25
  Świetna książka, która usystematyzuje Waszą wiedzę z języka angielskiego, a także wyrobi nawyki do nauki. Przerabiamy fragment materiału każdego dnia. Po kilku tygodniach sami, bez budzika w telefonie wiemy że mamy zajrzeć do naszego kursu. Dla mnie ta metoda działa rewelacyjnie, lepiej niż niejeden kurs stacjonarny, na który musiałam wydać setki złotych. Polecam mocno z całego serca.
 • Jan O. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-22
  Dosyć dobra pozycja, choć znam lepsze. Kupiłem ze względu na układ książki. Chciałem zmobilizować się do codziennej nauki. Przez pierwsze tygodnie dobrze mi szło, ale szybko zrezygnowałem. Ćwiczenia były nudne, niczym nie różnią się od tych ze standardowych podręczników. Spodziewałem się czegoś ciekawszego.
 • Olga K. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-20
  Uwielbiam takie kursy. Przerobiłam już sporo podobnych, ale tak naprawdę ten jeden jedyny spełnił moje oczekiwania i często do niego wracam. Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy gramatyki, której jest tu zdecydowanie za mało. Z tym kursem nauczymy się bardziej komunikacji, podstawowych zwrotów. Gramatyka tu nieco kuleje. Niemniej zawsze w tej kwestii można sięgnąć do innej książki.
 • Martyna G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Dobrze opracowana książka do nauki języka angielskiego. Zawsze polecam ją swoim uczniom. Forma w jakiej została wydania, czyli ćwiczenia na każdy dzień tygodnia jest bardzo fajna. Uczy systematyczności i jednocześnie motywuje. Zrobienie zadań nie zajmuje dużo czasu, a zawsze coś w głowie zostaje. Polecam.
 • Wojciech D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-10
  Świetna książka do nauki języka angielskiego. Szczególnie dla tych najbardziej i najbardziej leniwych. Kurs skonstruowany jest w taki sposób aby nie zamęczyć i nie zanudzić potencjalnego ucznia. Uczymy się codziennie ale dosłownie chwilę. Moim zdaniem taka forma przynosi naprawdę spektakularne efekty, bynajmniej tak było w moim przypadku. Nie mam żadnych zastrzeżeń, więc polecam z całego serca.
 • Jola B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-10
  Najlepszy kurs jaki kiedykolwiek powstał. Nauka rozpisana jest na każdy dzień roku. Nie ma tego dużo codziennie, więc łatwo zapamiętać taką dawkę wiedzy. Jedyny minus to moim zdaniem mało treści dotyczących gramatyki. Niemniej można to zrobić zawsze z jakąś inną książką. Tu przede wszystkim uczymy się słów i zwrotów, co moim zdaniem jest bardzo przydatne, szczególnie jeśli ktoś lubi zagraniczne wyjazdy. Szczerze polecam.
 • Artur J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Książka pomogła mi bardzo przed egzaminem maturalnym. Znacznie rozszerzyłem swoje słownictwo i przypomniałem gramatykę. Ładne wydanie, dużo ciekawych ćwiczeń. Podobały mi się teksty i opowiadania. Nie były nużące jak w standardowych podręcznikach szkolnych.
 • Grzegorz R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Dzięki tej książce przygotowałem się do certyfikatu z angielskiego. Muszę przyznać, że konstrukcja książki, czyli ćwiczenia na każdy dzień jest bardzo motywująca. Kupiłem ją ze względu na zagadnienia z gramatyki, z którą mam problem. Wszystko jest ładnie wytłumaczone, w przystępny sposób. Miałem problem ze zrozumieniem dosłownie kilku kwestii, ale wtedy pomógł mi mój nauczyciel.
 • Eliza J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Bardzo lubię takie kursy, które rozplanowane są na cały rok, a codzienna nauka nie pochłania za wiele czasu. Uczenie się kilku minut w ciągu dnia w mojej opinii daje lepsze efekty, niż kursy po kilka godzin w miesiącu. Podręcznik skonstruowany jest w bardzo fajny sposób, poza tekstem znajdziemy ładne ilustracje. Cena w 100% adekwatna do jakości. Mocno polecam.
 • Jacek J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-26
  Bardzo fajna książka, która umożliwia w sprawy sposób naukę angielskiego. Codzienna dawka wiedzy nie jest jakaś przesadnie spora, tak naprawdę wystarczy kilka minut. Trzeba jednak być systematycznym i robić to naprawdę codziennie, dopiero wtedy zauważycie efekty. Ja robiłem do tej książki dwukrotne podejście. Za pierwszym razem nie trzymałem się zasad i ćwiczyłem angielski co któryś tam dzień i nie widziałem progresu. Po jakimś czasie zacząłem na nowo, codziennie i naprawdę są efekty. Polecam.
 • Patrycja C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-26
  Książka, która pomoże każdemu opornemu uczniowi nauczyć się podstaw angielskiego. Tak właśnie było ze mną. Standardowe kursy nie działały, brak mi systematyczności. Tutaj przy niewielkim nakładzie pracy, dosłownie kilka chwil dziennie i władam całkiem dobrze angielskim. Taka dawka wiedzy nie zniechęca. Według mnie super sprawa dla wszystkich z podobnym problemem. Polecam mocno.
 • Bernadeta Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Świetna książka do nauki angielskiego. Doskonale sprawdzi się osobom, które już znają jako tako ten język. Materiał jest dobrze posegregowany, codziennie uczymy się czegoś nowego. Trochę gramatyki, trochę słownictwa. Korzystam z niej od około 3 miesięcy i myślę, że mój angielski naprawdę się poprawił.
 • Jolanta U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Ta książka bardzo pomogła mojemu synowi, który w tym roku przystępował do matury. Skonstruowana jest w taki sposób, że każdego dnia, przez okrągły rok przyswajamy małą dawkę wiedzy. Osobiście uważam, że to świetne rozwiązanie. Syn nie potrzebował żadnego dodatkowego kursu, wystarczyła ta pozycja i odrobina samodyscypliny. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 6. marca, środa
0,00 zł

Produkty od autora:


848606
Ładowanie...