Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci
Życiodajna śmierć to pozycja szczególna, zawiera bowiem zapis zbioru wykładów wygłaszanych przez autorkę w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak inne jej książki Kbler-Ross, takie jak Rozmowy o śmierci i umieraniu czy Lekcje życia porusza czytelnika do głębi. Profesor Jacek Łuczak, pionier opieki hospicyjnej w Polsce, rekomendował tę książkę słowami: Elisabeth Kbler-Ross uczy nas, jak rozmCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Media Rodzina
- Data premiery: 2024-11-13
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 184
- Wymiary: 206 x 144
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3564896
Tytuł
Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
184
Typ okładki
miękka
Wydanie
II
Data premiery
2024-11-13
Rok wydania
2024
Wymiary
206 x 144
Waga
0.24 kg
Wysokość
144 mm
Długość
206 mm
Głębokość
11 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
27,39 zł
Symbol produktu:
9788382659238
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









