Zwycięstwo prowokacji
Mackiewicz pisał na przykład, że ideologia bolszewików miała charakter totalitarny, czego nie można wyjaśnić w kategoriach ciągłości pomiędzy myślą rosyjską a sowietyzmem; że komunizm nie jest internacjonalizmem, lecz że podsyca i posługuje się nacjonalizmami; że nacjonalizm zniszczył tożsamość historyczną i kulturalną narodów w Europie Wschodniej; że bolszewizm i nacjonalizm jako formy polityki pCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Kontra
- Data premiery: 2017-01-01
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 272
- Wymiary: 205 x 141
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
747381
Tytuł
Zwycięstwo prowokacji
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
272
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2017-01-01
Rok wydania
2017
Wymiary
205 x 141
Waga
0.4 kg
Wysokość
141 mm
Długość
205 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
45,99 zł
Opinie i recenzje książki Zwycięstwo prowokacji
5,0/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Grzegorz S.2023-06-13Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










