Zbrodnie namiętności
Rok 1938. Aniela Porębska wraca do Warszawy po studiach w Paryżu, ale nie potrafi się odnaleźć w dawnym życiu. Otrzymawszy propozycję pracy w charakterze guwernantki u państwa Dunajewskich na małopolskiej prowincji, decyduje się tam wyjechać, by poznać okoliczności śmierci ukochanej kuzynki, Cecylii. Nikt z rodziny nie chce jednak rozmawiać o zmarłej, a wdowiec, Roman Dunajewski, zdążył się już poCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
- Data premiery: 2026-06-25
- Liczba stron: 414
- Wymiary: 210 x 135 x 27
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3757879
Tytuł
Zbrodnie namiętności
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
414
Wydanie
1
Data premiery
2026-06-25
Rok wydania
2026
Wymiary
210 x 135 x 27
Waga
0.38 kg
Wysokość
135 mm
Długość
210 mm
Głębokość
27 mm
Szerokość
135 mm
Nasza cena
37,29 zł
Symbol produktu:
9788384440452
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zbrodnie namiętności” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










