Xi
Polecamy podobne produkty

Jak tworzyć muzykę? Jakie zasady kierują jej światem? W czym pomaga teoria muzyki? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w jednym z najczęściej wybieranych podręczników muzycznych w Polsce. "Zasady muzyki" Franciszka Wesołowskiego wprowadzają ucznia w zagadnienia teorii muzyki, którą poznaje się podczas nauki w szkole muzycznej II stopnia. Odkrywając nowe wydanie tej uznanej publikacji, poszerzasz swoją wiedzę i poznajesz bardzo dobre ćwiczenia. Dzięki temu podręcznikowi będziesz lepiej grał oraz lepiej rozumiał muzykę niż kiedykolwiek wcześniej!

Czego nauczysz się dzięki autorowi i o czym są "Zasady muzyki"?

Zasady muzyki to przedmiot, który ma pomóc uczniowi na jego muzycznej drodze, prowadzącej wprost do studiów muzycznych. Uczony w szkołach muzycznych, pomaga odkryć najważniejsze założenia teorii muzyki. Z tym podręcznikiem uczeń poszerza zdobytą już wiedzę, a także uczy się używać jej w praktyce.

Ładnie wydany podręcznik pomaga uczniowi zdobyć teoretyczną wiedzę, a potem wykorzystać ją podczas grania. Ćwiczysz tu harmonię i poznajesz instrumentoznawstwo. Na zakończenie rozdziału autor oferuje propozycje ćwiczeń, dzięki którym możesz wypróbować nowe umiejętności oraz sprawnie je rozwijać. Dzięki tej książce uczysz się pisowni muzycznej, potrzebnej podczas studiów muzycznych.

"Zasady muzyki" - opinie o popularnym podręczniku dla uczniów szkół muzycznych

Zostań jeszcze lepszym muzykiem! "Zasady muzyki" pomagają zdobyć i uporządkować wiedzę o muzyce, a autor wyjaśnia każde zagadnienie na tyle dokładnie oraz przejrzyście, że możesz szybko przyswoić sobie nowe informacje. To publikacja, którą cenią nauczyciele muzyki, dobrze przygotowująca do podjęcia studiów. Książka Franciszka Wesołowskiego z pewnością jeszcze długo będzie gościć w polskich szkołach muzycznych!

Klasyczny podręcznik Franciszka Wesołowskiego powraca w odświeżonej wersji, dzięki której nauka jest przyjemniejsza niż wcześniej. To doskonała okazja, by wrócić do najważniejszych zagadnień teoretycznych i ponownie je przećwiczyć. Tę książkę zna już wielu polskich muzyków, a dzięki najnowszemu wydaniu rewelacyjny podręcznik trafia do kolejnych pokoleń uczniów oraz studentów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

244574
Ładowanie...