Zanim spłonęli żywcem
Huta Pieniacka przed masakrą liczyła 172 gospodarstwa i około 1000 mieszkańców, we wsi znajdowała się również spora liczba uciekinierów z innych miejscowości. We wczesnych godzinach porannych 28 lutego 1944 roku miejscowość została otoczona przez 500-600 żołnierzy ukraińskich formacji policyjnych SS. Wojsko wspierali członkowie UPA oraz ukraińscy mieszkańcy okolicznych wsi. Napastnicy zaczęli przeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fronda
- Data premiery: 2024-02-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 336
- Wymiary: 231 x 153
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3464515
Tytuł
Zanim spłonęli żywcem
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
336
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2024-02-26
Rok wydania
2024
Wymiary
231 x 153
Waga
0.42 kg
Wysokość
153 mm
Długość
231 mm
Głębokość
24 mm
Wiek od (lata)
12
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
150 mm
Nasza cena
34,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zanim spłonęli żywcem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









