Z miasta
Znoszone rękawiczki, stara maszyna do pisania, wysłużony holownik z duszą Tytuł "Z miasta" nawiązuje do stałej rubryki, drukowanej w przedwojennej "Gazecie Gdańskiej". Bohaterami dziewięciu opowiadań są postacie, których nazwiska przez chwilę się w niej pojawiły i dzięki temu zagościły w świadomości gdańszczan. Ludzie ci nie zostawili po sobie zbyt wiele, wymazani przez historię z pamięci miasta. Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Oficynka
- Data premiery: 2020-12-30
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 136
- Wymiary: 197 x 122
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2971464
Tytuł
Z miasta
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
136
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2020-12-30
Rok wydania
2020
Wymiary
197 x 122
Waga
0.13 kg
Wysokość
11 mm
Długość
195 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
120 mm
Nasza cena
17,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Z miasta” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









