Xi

Wielka księga supermocy. Edukacja emocjonalna dziecka

„Wielka księga supermocy” zachęca dziecko do odkrycia tego, co umie robić najlepiej i co najbardziej je interesuje. Skłania do zastanowienia się nad własnym charakterem oraz zdolnościami. Może to być taniec, matematyka lub poczucie humoru, ale każda taka „supermoc” czyni dziecko wyjątkowym.Zbiór ilustrowanych umiejętności został opracowany przez Susanne Istern, która poza pisaniem zajmuje się takżCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Mamania
 • Data premiery: 2020-03-04
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 40
 • Wymiary: 31

„Wielka księga supermocy” zachęca dziecko do odkrycia tego, co umie robić najlepiej i co najbardziej je interesuje. Skłania do zastanowienia się nad własnym charakterem oraz zdolnościami. Może to być taniec, matematyka lub poczucie humoru, ale każda taka „supermoc” czyni dziecko wyjątkowym.

Zbiór ilustrowanych umiejętności został opracowany przez Susanne Istern, która poza pisaniem zajmuje się także profesjonalnie psychologią i jest profesorem Europejskiego Uniwersytetu Atlantyckiego. Wychowuje również trójkę dzieci. Jest autorką ponad trzydziestu książek dziecięcych oraz laureatką nagrody Moonbeam Children’s Books Awards. „Wielką księgę supermocy” uzupełniają ilustracje, które wykonała Rocio Bonilla. Ilustratorka ukończyła Wydział Sztuk Pięknych Uniwerstytetu w Barcelonie, studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa oraz zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

Zobacz również "Postaw się na moim miejscu" Susanny Istern. To świetna okazja, by dziecko mogło w ciekawy sposób odkrywać świat emocji i uczyć się współczucia oraz pomagania innym ludziom.

Szukacie inspirującej literatury dla najmłodszych czytelników? Dzięki zaprezentowanym autorkom powstała książka, przy pomocy której odkryjesz razem ze swoimi dziećmi nowe zainteresowania. Susanna Istern i Rocio Bonilla zachęcają do próbowania nowych rzeczy oraz rozwijania umiejętności. Sport, nauka czy taniec? W tym wspaniałym zbiorze umieszczono zwyczajne i nadzwyczajne zdolności, a ponadto każdy ma szansę znaleźć coś ciekawego dla siebie. To świetna okazja, by pomóc dziecku odkryć mocne strony, a także sprawdzić, co robi najlepiej. Książka wspiera w rozwijaniu wyobraźni, uczy odwagi oraz zachęca do prezentowania pomysłów. Dzięki niej mały czytelnik może przemyśleć swój charakter i skłonności oraz odkryć, co najbardziej mu odpowiada. Ilustracje wykonane w charakterystycznym stylu w sposób pełen radości umożliwiają dzieciom odkrywanie świata i poznawanie różnych zainteresowań.

Książka znajduje się w ofercie Wydawnictwa Mamania, które pomaga rodzicom w wychowywaniu dziecka. Inspirujące książki wspierają w trudnych chwilach, ale także zachęcają do rozwijania nowych umiejętności. W ofercie wydawnictwa znajdą coś ciekawego dla siebie dorośli i dzieci. Ilustrowane bajki przekazują uniwersalne wartości, zachęcają do odkrywania świata oraz rozbudzają wyobraźnię. Wspólne czytanie książek to świetny pomysł na rodzinnie spędzone chwile!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
1352288
Tytuł
Wielka księga supermocy. Edukacja emocjonalna dziecka
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
hiszpański
Liczba stron
40
Data premiery
2020-03-04
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
31
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.57
Długość
315
Głębokość
248
Wysokość
10
Nasza cena
30,49 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
29 recenzji
 • 5
  24
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Janina R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-11
  Ładne ilustracje, opisane cechy, mocne strony. Każdy znajdzie swoją supermoc.
 • Bożena O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-21
  Bardzo ciekawa książeczka pomocna w edukacji emocjonalnej dzieci.
 • Monika K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-15
  Wspaniała! Wspiera i motywuje do poznawania samego siebie. Cudna pomoc w relacji z dzieckiem. Polecam!
 • Martyna W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-09
  W „Wielkiej księdze supermocy” poznacie osiemnaścioro dzieci. Każde z nich podzieli się z czytelnikami czymś, co uważa za swoją wyjątkową cechę. Elena snuje niesamowite opowieści, którymi przenosi przyjaciół w magiczne krainy, gdzie przeżywają ciekawe przygody. Marc każdego dnia patrzy na świat przez różowe okulary, widząc zawsze szklankę do połowy pełną. Marina ma niezwykły talent muzyczny, Lucia opowiada świetne dowcipy, a Mateo uwielbia czytać książki. I choć na pierwszy rzut oka każda z tych umiejętności wydaje się być całkiem zwyczajna, to jest ona… supermocą!

  Autorka w swoich krótkich opowiadaniach pomaga dzieciom zobaczyć w sobie kogoś wyjątkowego. Stworzeni przez nią bohaterowie pokazują młodym czytelnikom, że każda nasza zdolność, pasja czy cecha naszego charakteru jest czymś niezwykłym, czymś co sprawia, że jesteśmy… SUPER! Może to być odwaga czy też umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach. Może być to pasja do gotowania, wytrwałość czy świetna pamięć! W końcu każdy z nas jest w czymś dobry.

  Susanna Isern stworzyła naprawdę wyjątkową książkę. „Wielka księga supermocy” jest absolutnie cudowna. Autorka sięgnęła po coś z pozoru zwykłego i dodając szczyptę magii uczyniła to czymś niezwykłym. Owszem, każda umiejętność, o której przeczytacie jest nieco podkoloryzowana, ale ma to swój urok – w końcu książka opowiada o supermocach! Dzięki tej odrobinie fantazji dzieciom łatwiej będzie zobaczyć w opisywanych zdolnościach ich wyjątkowość. Co ważne, na końcu książki znajdziecie listę, która pomoże Waszym dzieciom zastanowić się nad własnymi supermocami. Lista ta jest nieograniczona i zaprasza młodych czytelników do zajrzenia w głąb siebie.

  Pisząc o „Wielkiej księdze supermocy” nie sposób nie wspomnieć o ilustracjach. Roccio Bonilla stworzyła absolutnie fenomenalane, całostronicowe grafiki, które pełne są pozytywnej energii i ciepła. Każdy z bohaterów prezentuje na nich swoje supermoce w absolutnie niebanalny, a niejednokrotnie również bardzo zabawny sposób. Dzięki tym pięknym obrazkom lektura tej książki jest nie tylko wartościowa, ale także niezwykle przyjemna.

  Gorąco polecam „Wielką księgę supermocy” wszystkim dzieciom już od 3. roku życia. Ciekawa jestem, jakie odkryjecie w sobie superzdolności po lekturze tej ciekawej książki!
 • Małgorzata J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-04
  Książka ma bardzo piękne ilustracje. Oprócz ciekawych opowiadań można wiele "wyczytać" z pięknych obrazków.
 • Szymon O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-09
  Bardzo dobra książka prezentująca, że każde dziecko ma swoje mocne unikalne strony, które wymagają odkrycia. Jednocześnie piękne ilustracje, które angażują dziecko w czytanie. Bawiąc, uczy :)
 • Katarzyna Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-01-06
  Ładnie wydana, interesująca w krótki przystępny sposób pomaga dziecku rozpoznać swoje predyspozycje, umiejętności.
 • Kamila P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-07
  Książka godna polecenia! Ciekawe wydanie. Fajne ilustracje.
 • Anna Ś. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-06
  Ciekawa książeczka dla dzieci, z silnym przekazem. Duże wydanie, kolorowe ilustracje.
 • Paulina J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-11
  Ilustracje (swoją drogą piękne) wskazują, że jest to książka przeznaczona dla dzieci młodszych... Jednak spokojnie opowiadania można czytać dzieciom w wieku 12 lat... Są doskonałym początkiem do zainicjowania dyskusji na temat opisanych umiejętności (talentów). Polecam.
 • Aurelia R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-31
  Każdy rodzic wie, że każde dziecko jest wyjątkowe… ale jak mu to udowodnić? Przed wami książka, która pokazuje, ile niezwykłych umiejętności kryje się w naszym wnętrzu. Dzięki barwnym ilustracjom dziecko może łatwiej zainteresować się odkrywaniem tego, co wychodzi mu najlepiej! Znajdziecie tu zachęcające opisy bardzo różnych umiejętności naukowych, artystycznych i sportowych.
 • Aldona R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-16
  Książka autorek, które wykorzystują swoją wiedzę psychologiczną, żeby zainteresować dzieci nowymi umiejętnościami i ułatwić odkrycie tych, w których są najlepsze! To nie tylko opis wielu ciekawych rzeczy, jakie dziecko może robić, ale także ćwiczenie emocji oraz wrażliwości. Książka umożliwia dziecku zastanowienie się nad tym, co najbardziej mu się podoba i czym chciałoby się zająć w przyszłości. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na szczegółowe, duże ilustracje.
 • Marek C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-01
  Edukacja emocjonalna to hiper wazna sprawa w dzisiejszym świecie, gdzie emocje często są pomijan,e a dzieci musza same sobie z nimi radzić. Ta książka wskazuje na bardzo ważną rzecz: KAŻDY z nas ma cechy, które są supermocami! W książce jest lista, gdzie dziecko może także zaznaczyć, które moce ma. Bardzo fajna, mądra lektura z nienachalnymi ilustracjami :) 
 • Ilona Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-01
  Dzieci mają moc! I ma ją absolutnie każde dziecko, co ta książka świetnie obrazuje! Naprawdę warto umocnić dziecko, pokazać mu, że jest wartościowe, i że każdą, pozornie nieznaczącą cechę może nazywać swoją mocą - może jest wrażliwe, miłe dla innych, bystre? Sami możemy znajdować mnóstwo takich cech, a książka jest świetną inspirajcą.
 • Adrianna G. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-08-01
  Książka w porządku, pokazuje, że każdy z nas jest wartościowy. Mam z nią jednak jeden podstawowy problem - ta księga nie jest zbyt wielka, właściwie, to książeczka, a nie księga. Jej objętość jest po prostu mała,a tytuł sugeruje coś innego.
 • Zbigniew R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-01
  Zbiór ilustrowanych umiejętności zachęcających do działania! To świetny pomysł na prezent dla dziecka, który wzmacnia pewność siebie i uczy, że każdy człowiek jest wartościowy, a ponadto powinien odkryć swój wewnętrzny dar. Książka skłania dziecko do przemyślenia swoich umiejętności, ale także pokazuje nowe, które mogą je zainteresować. Sprawdźcie, jeśli szukacie nietypowej książki edukacyjnej!
 • Arkadiusz P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-26
  Pamięć, ciekaowść czy adaptacja mogą być dziecięcymi mocami - nie trzeba od razu znać 5 języków i tańczyć w balecie. To fajne i króciutkie historyjki, które u nas sprawdzają się dla dwójki przedszkolaków, które nie umieją długo supić uwagi. Polecam!
 • Konrad I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-23
  Emocje towarzyszą nam całe życie, a dziećmi, których mózgi wciąż się rozwijają dosłownie rządzą. Dlatego są ważne. Buduowanie pewności siebie to długoterminowa inwestycja w przyszłość naszych maluchów, a książka "Wielka księga supermocy" bardzow tym pomaga. Polecam!
 • Tomasz C. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-07-21
  Oczekiwałem czegoś więcej. Muzyka albo czytanie to jakaś moc? Na plus spójność, krótkie teksty, ładne obrazki.
 • Michał I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-17
  Książka, która próbuje uzmysłowić dziecku, jaka jest jego niezwykła wartość! Opisuje różne umiejętności uzupełnione o kolorowe ilustracje, które mają pokazać, że jest zdolne do wielu pięknych i wyjątkowych rzeczy. Może to być jakaś umiejętność artystyczna lub techniczna, ale nawet niespotykana skłonność do żartowania. To coś, co pokazuje dziecku, ile fantastycznych umiejętności znajduje się ukrytych w jego wnętrzu, a także podkreśla, jak ważne jest ich odkrycie oraz pielęgnowanie!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


1352288
Ładowanie...