Xi

Wesołe liczby. Czytaj z Albikiem

Ta książka to ogromna pomoc dla wszystkich dzieci, które dopiero wkraczają do świata liczb i matematyki! Treść książki dostosowana jest do najmłodszych czytelników, a wiele ważnych informacji zawartych jest w słowach, które czyta sam Albik! Dzięki niemu dzieci szybciej przyswajają wiedzę, w końcu to za sprawą tego interaktywnego narzędzia, ta książka gwarantuje także mnóstwo zabawy!O czym jest ksiCzytaj więcej

Ta książka to ogromna pomoc dla wszystkich dzieci, które dopiero wkraczają do świata liczb i matematyki! Treść książki dostosowana jest do najmłodszych czytelników, a wiele ważnych informacji zawartych jest w słowach, które czyta sam Albik! Dzięki niemu dzieci szybciej przyswajają wiedzę, w końcu to za sprawą tego interaktywnego narzędzia, ta książka gwarantuje także mnóstwo zabawy!

O czym jest książka "Wesołe liczby"?

Niniejsza pozycja nie zawiera magicznego pióra - Albika, warto więc pamiętać o zakupie tego narzędzia, bez którego książeczka traci całą warstwę dźwiękową i wymiar interaktywny. Przewodnikami tej części serii wydawnictwa Albii są myszki Matylda i Ludwik. To właśnie one oprowadzać będą czytelników po świecie matematyki, a przede wszystkim liczb.

Nie myślcie jednak, że ta książka to rodzaj podręcznika, nic bardziej mylnego! To fantastyczna pozycja, która bazuje na świecie, miejscach, przedmiotach, które dzieci świetnie znają, ale w których wcześniej nie dostrzegały liczb. A jak się okazuje, liczby są naprawdę wszędzie, wystarczy dobrze się rozejrzeć i zacząć liczyć. Dzięki Albikowi odbiorcy szybko przyswoją liczby do 20, a wtedy pozostanie im już jedynie zliczyć wszystko, co widzą dookoła!

Dzięki Albikowi czyli magicznemu pióru, które należy przyłożyć do strony (a wcześniej wgrać do urządzenia plik przypisany właśnie tej książce), dzieci dowiedzą się, że elementy świetnie nadające się do policzenia można znaleźć w szkole, sklepie czy nawet w koronach drzew. Albik, Matylda i Ludwik będą także mieli wiele pytań, zagadek, quizów przygotowanych dla czytelników, które nie tylko utrwalą ich wiedzę, ale także świetnie wpłyną na spostrzegawczość, logiczne myślenie czy wyobraźnię!

Książka "Wesołe liczby" - opinie i recenzje zadowolonych adeptów matematyki

Książka "Wesołe liczby" z pewnością nie należy do standardowych podręczników czy zwyczajnych książek z zagadkami matematycznymi. Magiczne pióro czyli Albik nadaje jej wielowymiarowego charakteru, który łączy zdobywanie wiedzy z zabawą i techniką godną XXI wieku.

To właśnie funkcja rozrywkowa i nowoczesny wymiar książki sprawiają, że najmłodsi, dobrze obeznani z nowinkami technicznymi, chętniej sięgają po tę książkę niż tradycyjne wydania. To, co Albik ma im o zaoferowania to dialog, współpraca i świetna zabawa. Ta książka zawiera ponad 2100 dźwięków, które stanowią ogromne urozmaicenie podczas nauki i decydują o tym, że wszystkie informacje są szybciej zapamiętywane, a najmłodsi z większą chęcią stosują je w praktyce!

Ten produkt nie zawiera elektronicznego pióra Albik.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3406142
Tytuł
Wesołe liczby. Czytaj z Albikiem
Producent
Rok wydania
2023
Nasza cena
73,89 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wesołe liczby. Czytaj z Albikiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. czerwca, piątek
0,00 zł
3406142
Ładowanie...