Wertepy
Wznowienie doskonałej, mało znanej powieści Leopolda Buczkowskiego, wydanej po raz pierwszy w 1947 roku. Obserwujemy jej bohaterów, zanim przeistoczą się w tropione zwierzęta, w ścigających i ściganych. Już tu widoczna jest jednak ich postępująca dehumanizacja, zbrodnicze predyspozycje, które w czasie okupacji znajdą podatny grunt. Wertepy to cykl impresyjnych epizodów, które w szczególny sposób tCzytaj więcej
- Wydawnictwo: PIW Państwowy Instytut Wydawniczy
- Data premiery: 2026-05-07
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 250
- Wymiary: 195 x 125 x 18
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3738334
Tytuł
Wertepy
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
250
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-05-07
Rok wydania
2026
Wymiary
195 x 125 x 18
Waga
0.35 kg
Wysokość
125 mm
Długość
195 mm
Głębokość
18 mm
Szerokość
125 mm
Nasza cena
38,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wertepy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









