Xi
 » Książki  » Komiksy  » Komiksy dla młodzieży

Najczęściej kupowane razem

Venom. Tom 4
75,19 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
299,87 zł

Eddie Brock kontynuuje swoją walkę, mierząc się z następnym upiornym przeciwnikiem! Tym razem odwiedzi przerażającą Wyspę Kości, gdzie stoczy pojedynek z potężnym wrogiem. "Venom. Tom 4" Donny'ego Catesa to następna część historii symbionta, która prezentuje wizję uniwersum Marvela w stylistyce horroru science-fiction i zdecydowanie różni się od pozostałych propozycji wydawcy. W tej opowieści nie brakuje grozy, a uwikłany w walkę z kosmicznym wrogiem, a także z samym sobą, bohater próbuje przetrwać w niebezpiecznym świecie.

Następna część przygód Venoma powstała dzięki współpracy artystów, dla których scenariusz napisał słynny autor Marvela, Donny Cates. Ilustracje opracowali Mark Bagley, Juan Gedeon, Luke Ross i Guiu Vilanova. W tym wydaniu znajdziesz komiksy opublikowane pierwotnie jako "Web of Venom: Wraith" #1, "Web of Venom: The Good Son" #1 oraz "Web of Venom: Empyre's End" #1 i specjalny komiks z "Free Comic Book Day 2020".

"Venom. Tom 4" - o czym jest nowa przygoda słynnego symbionta z uniwersum Marvela?

Carnage przegrał starcie z Venomem, ale wciąż w pewien sposób zagraża ludzkości. Eddie Brock nadal walczy z jego zwariowanym symbiontem, tym razem próbującym przejąć kontrolę nad Wyspą Kości. Miejsce to jest owiane wieloma tajemnicami i potrafi przerazić nawet najodważniejsze osoby. Eddie zamierza wykonać swoją misję, ale później musi jeszcze jakoś uciec z mrocznej wyspy. Rozpoczyna nierówną walkę, próbując przy tym zachować poczytalność!

Tymczasem w okolicy pojawia się nowy wróg, którym jest potężny Virus. Venomowi pozostaje jedynie ucieczka, ponieważ podjęcie walki z takim przeciwnikiem na razie nie wchodzi w grę. Trafiając do nieznanego świata, potworny symbiont będzie musiał również zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, a także z własnym przeznaczeniem. Czy Eddie Brock tym razem także zdoła opanować swojego kosmicznego towarzysza?

"Venom. Tom 4" - opinie

Kosmiczne symbionty rozpoczynają następną walkę na Wyspie Kości! "Venom. Tom 4" to komiksowy horror psychologiczny, kontynuujący opowieść o jednym z najsłynniejszych antagonistów świata Marvela. Eddie Brock trafia tu do nowych niesamowitych miejsc, a czytelnik jak zawsze otrzymuje mnóstwo akcji. Nastrój grozy wylewa się z rewelacyjnych ilustracji uznanych twórców komiksowych, zachwycając zwłaszcza tych czytelników, którzy lubią mroczne odsłony uniwersum Marvela. Weź udział w wyprawie na pełną grozy Wyspę Kości!

Venom jest pochodzącym z kosmosu symbiontem, który infekuje ludzkiego nosiciela. Jego ofiarą pada Eddie Brock, ale dzięki więzi z kosmiczną istotą mężczyzna otrzymuje nadludzkie zdolności. To jednak niełatwa relacja, a cele człowieka często są sprzeczne z celami kosmity. Potwór niejednokrotnie wystawia na próbę moralność bohatera, umieszczając go po różnych stronach walk z udziałem superbohaterów.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3401278
Ładowanie...