Utkana z porannej mgły
Gdy Agnieszka miała trzy miesiące, lekarze zdiagnozowali u niej mukowiscydozę (CF) genetyczną, postępującą, nieuleczalną chorobę, w której średnia długość życia wynosi dwadzieścia trzy lata. Gdy rodzic słyszy taką diagnozę, ziemia usuwa mu się spod nóg. Jak żyć z takim wyrokiem? Skąd czerpać siłę do walki? Jednak Agnieszka mimo choroby studiowała i pracowała, miała wielu przyjaciół, znalazła praCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Szaron
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 344
- Wymiary: 207 x 141
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3638196
Tytuł
Utkana z porannej mgły
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
344
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2026
Wymiary
207 x 141
Waga
0.4 kg
Wysokość
141 mm
Długość
207 mm
Nasza cena
68,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Utkana z porannej mgły” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









